Крем със стягащо и отслабващо действие "Дева" ?

  • 4 695
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Въпроса ми е има ли мами ползвали този крем и какви са отзивите ви за него ? Има ли някакъв ефект ?

# 1
  • Мнения: 936
Ало питаш за ДЕВА SLIM EFFECT - ползвам вече втора опаковка. Доволна съм, но съчетавам и с диета и упражнения.

# 2
  • Мнения: 90
точно за него питам , а има ли ефект при теб ? колко кг си минус за колко време ? а стягащо действие забелязваш ли ?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз го ползвам.... вече 3-ти месец съм на първата опаковка. Simple Smile Просто съм несериозна и не се мажа както пише сутрин и вечер. Но имаше период, в който го правех и като че ли стягаше кожата. За отслабващ ефект не съм категорична...Но това беше 3 месеца след раждането и не се знаеше на какво точно ми се дължаха промените.Simple Smile Нали знаеш, ако няма кой знае каква полза, няма и вреда Simple Smile Дори и минимален ефект е добре дошъл, особенно при тази цена.Simple Smile

# 4
  • Мнения: 936
С първата опакова бях много несериозна - мажа се 4 дни, после 5 забравям. С втората се мажа всеки ден, упражнения почти всеки ден, диети Зелева супа и сега свършвам Японското чудо. За около месец - 7 кг, от талията и ханша - около 3-4 см. Мярката са ми едни дънки, които в началото едва закопчвах и преливах отвсякъде, а сега са ми свободни.

# 5
  • Мнения: 844
И аз го ползвам, но малко несериозно..... в началото когато го ползвах системно имаше ефект. Не съм мерила нищо, но коремчето ми е проблемно и там усетих разликата.

# 6
  • Мнения: 2 956
И аз ползвах една опаковка,ама сега търся и доста време не мога да си намеря. Бях стриктна първия път- имаше лек ефкт - не мога да кажа точно ,защото не си мерех обиколките тогава.

# 7
  • Мнения: 1 564
Дори и минимален ефект е добре дошъл, особенно при тази цена.Simple Smile
Каква му е цената?Бихте ли пуснали снимки на опаковката да го видя какво представлява newsm78

# 8
  • Мнения: 9 063
Точно това не съм ползвала, но смятам като свърша Леокремата за целулит, да го тествам.
Харесват ми продуктите на Дева, досега не съм оставала разочарована.

# 9
  • Мнения: 2 584
http://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=20&PHP … ef43f1edb18992a78
аз ползвам първите два, АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН ДУШ-ГЕЛ СКРАБ  и АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ ЗА ТЯЛО, не мога да преценя какъв е ефекта ползвам го от 5 дена но мисля да го ползвам 4 седмици, една опаковка е 5,20лв. душ гела мирише много хубаво

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Последно го видях на една борса и беше около 4.80лв. или нещо такова. А пък аз си го купих от кварталния магазин за около 6 и малко.  Sad Точно заради това ми направи впечатление цената на борсата. Както с всяка стока и при него сигурно ще има различни цени .... около 5 лв. е нормално според мен.

# 11
  • Мнения: 9 063
В Метро също са на доста по-ниски цени, аз вече само от там си купувам козметиката...случвало ми се е да купя крем за лице, който в магазина е по-скъп с 2.50 Confused
В Метро има всички продукти на Дева, така че ако на някой му е удобно, може да си купува от там.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 268
BODY LOTION WITH SLIMMING AND FIRMING ACTION - аз съм ползвала този. Речих че първо трябва да си постегна коремчето и после леко полека да свалям кг. с диетка и преси

# 13
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Освен,че мирише малко гадно и като се мажеш после умираш от студ-други забележки нямам.Лично аз предпочитам да дам малко повече пари ама да мириша на нещо по-приятно.Напоследък докато пиех китайските капсули ползвах  продукти на евелин.Цената им е горе долу същата,ефектът и той ама миришат къде-къде по-добре. 

# 14
  • Мнения: 1 564
http://www.rubella.bg/products.php?w=skin&groupid=20&a62 … ef43f1edb18992a78
аз ползвам първите два, АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН ДУШ-ГЕЛ СКРАБ  и АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ ЗА ТЯЛО, не мога да преценя какъв е ефекта ползвам го от 5 дена но мисля да го ползвам 4 седмици, една опаковка е 5,20лв. душ гела мирише много хубаво
В Метро също са на доста по-ниски цени, аз вече само от там си купувам козметиката...случвало ми се е да купя крем за лице, който в магазина е по-скъп с 2.50 Confused
В Метро има всички продукти на Дева, така че ако на някой му е удобно, може да си купува от там.
Благодаря ви за отговорите.  bouquet  bouquetТези дни сигурно ще ходя до Метро и ще си го взема оттам.  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт