Търся момче за танци. :lol:

  • 439
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,

Имам школа по спортни танци и вечния проблем в нашия спорт са момчетата.
Имам две много добри момичета, за които се побарках да търся момчета, но ако се появи някой или се отказва или някакви странични фактори го спират от тренировки.(например бащата усилено му обяснява , че ще стане педал...  #2gunfire )
Затова реших да пиша и тук по въпроса, че както се заглеждам по момчентцата на улицата, ще ме помислят за...
Та, по същество. Трябва ми момче около 155-160 см. височина(4-ти, 5-ти или 6-ти клас). Заниманията ни се провеждат в кв. Младост - София. Ако имате момченце или близки, съседи, роднини които имат - моля ви попитайте (и на който е удобно в Младост разбира се), па ще ви каним на всеки турнир после.  Laughing
Целувки на вас и сладките ви дечица.

# 1
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Напълно те разбирам. Аз имам син в 6 клас, който от 4 години се занимава с танци. В момента е 13 С клас. Има вече доста първи места от национални състезания, а в началото на декември 2006 г. спечели 2 първи места на бейсик /латино и стандарт/ в Хърватска. Макар, че смени 2-3 партньорки, никога не е оставал без такава. В тяхния клуб също има недостиг на момчета. От него знам, че се пускат обяви за търсене на партньор в сайта на Федерацията. Аз също ще попитам мои познати в София.

Общи условия

Активация на акаунт