Спешно!Съвет за Форд ка

  • 18 070
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
Мили мами,в много затруднена позиция съм и имам нужда от вашата помощт онзи ден си харесах форд ка и го капарирах с символична сума слрд което познато започват да ме разубеждават да ги взимам че нямало части за него намирали се само в мотопфое и са много скъпи много моля който кара такъв форд да ми разясни каква е ситуацията благодаря ви предварително ooooh!

# 1
  • Мнения: 125
аз имах вярно е това за частите(въпреки че на старо също могат да се намерят),другото което много ме дразнеше ,че е като трактор бръмченето на двигателя.Но пък беше малка и сладка количка!!!!!

# 2
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Не искам да те разубеждавам,но имахме такава кола в продължение на година. Confused
 Купето много бързо ръждясва,а и се повреждаше почти всеки месец.
Консултирай се и с други,но специално моят съпруг вече за Форд не ще и да чуе. Naughty

# 3
  • Мнения: 17 546
Писах ти и в другата тема! Откажи се докато е време! Не ти трябва Ка, жив зян е!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 176
Имам Форд Ка от 2 години. Частите са скъпи колкото на всички фордове, но се намират. Двигателят е като на Фиестата, а тя е доста разпространена, така че там няма проблем с намирането на части. Иначе съм сменяла само задна броня (пластмасова е - един тарикат ме беше ударил на паркинга и беше счупена), но ми беше застрахована. Преди да си уредя застраховката обаче се пробвах да си я намеря сама и успях, струваше 65 лв. на старо, но тъй като не ми се занимаваше с майстори все пак я направих в Мото Пфое за сметка на застрахователя.
Иначе само наливам бензин и сменям маслото. Това е колата, която най-рядко е ходила в сервиз, от тези които познавам  Laughing. Двигателят мисля, че е по-скоро тих, но може и да е до късмет, както при повечето коли на старо.
Недостатъци: само с две врати е, и ако сложа детско столче на задната седалка не мога да събера комбинираната количка в багажника. С двете деца и съоръженията им се събираме трудно. А и лятото доста се мъчи двигателя при включен климатик.

# 5
  • Мнения: 743
Тази кола е обида за автомобилите. Не се подвеждай по "сладкия женски" облик. Ще съжаляваш. Ако искаш кола консултирай се с някой за по-добър избор. Успех!

# 6
  • Мнения: 91
Благодаря ви момичета, не че взех решение още не мога да реша много ми харесва и на външен еид и от вътре но трябва да взема решението скоро newsm78

# 7
  • Мнения: 17 546
М, дааа ...жените купуват кола по външен вид... Ама тази и на външен вид е недоразумение! После де не четем тема " Cry Трябваше да ви послушам!" Успех иначе, и дано вземеш правилното решение! Peace

# 8
  • Мнения: 10 982
Никакъв Форд, без значение какъв модел Naughty

# 9
  • Мнения: 1 404
И аз мисля да си купувам след месец,ама много негативни мнения newsm78За марката форд като цяло мога да поспоря-от 10 години караме само такива,вече трета и никога не сме имали проблеми,ама може и да си до кола де.

# 10
  • Мнения: 674
Какво да ти кажа сестра ми има такава и общо взето е много доволна.
Хубава визия малък разход евтино автокаско и части има навсякъде.
Мотора и е 1300 куб.см. и бил класика за форд- здрав и надежден.
Плюс това колата е евтина и нова като години.
Успех.
П.П.  Форд не са въобще лоши автомобили. Ние сме с форд фокус 2002г. и е просто перфектен автомобил. Откакто сме го взели друго освен масло и филтри не сме пипали а е вече на 70 000 км. Преди това имахме ескорт също много здрав и надежден автомобил който го подарихме на девер ми и той го кара още студентчето и е мнооого доволен!!

# 11
Най-хубавия ФОРД е продадения  Mr. Green
Не знам за какви пари ти го продават но ако ще е ФОРД то да е ФИЕСТА 1.4TDCI. Имам преки впечатления от него през последните 3 години. За "твоя" двигател не знам как ще стои на това купе но като цяло малките двигатели са им като спънат кон. Ако е само и единствено за градско каране може би и да си заслужава. Но иначе лично за мен е ТОТАЛНА гавра!

# 12
  • Мнения: 409
Частите са неоправдано скъпи на Фордовете Naughty По-добре си вземи едно BMW Compact и пак ще плащаш същите пари за части  Mr. Green ама ще е BMW, а не Ford Laughing

Понеже, си търсим кола вчера на връщане от почивка обиколихме автокъщите в Пловдив. Това което ни направи впечатление, че масово имаше Форт Ка, цената им беше много ниска. Shocked Продавача  в автокъщата ни обясняваше, че от Италия масово ги продават и за това са толкови евтини и пазара е "залят" с тях.
Моя искрен съвет е да си избереш друга кола.  Peace

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 10:17 от Boshi-Moshi

# 13
  • Мнения: 3 211
Продавача  в автокъщата ни обясняваше, че от Италия масово ги продават и за това са толкови евтини и пазара е "залят" с тях.
В Италия не ги продават, а ги бракуват!!! Затова всички коли са оттам, от Германия, Холандия, Австрия идват доста по-скъпи

# 14
  • Мнения: 1 446
Аз имам Форд Ка и съм много доволна. Карам го от 2,5 години, като го купих нов внос. От тогава единственото нещо което съм сменила са амортисьори и то защото го претоварих. Има малък разход на гориво, бърз е, маневрен и е доста удобна кола. Наистина са му по- скъпи частите, но мое мнение не се чупи лесно а и на повечето по- нови коли са им по- скъпи частите. Сещам се като отрицателна черта че има малък багажник и не е от широките коли, но зависи за какво ще е предназначен. Ако си имате по широка кола си вземи Форд Ка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт