Мартенички

  • 481
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Искам да разкажа какво се случи с моето дете в детската градина. На първи март детето ми е получило в градината много мартенички от другите деца и пожела на следващия ден също да занесе - нищо, че беше вече втори март. С голямо желание избра мартенички за всички деца и за госпожите. Но госпожите в градината са забранили да раздаде мартеничките, не са пожелали да вземат и предназначените за тях. Детето ми беше много разстроено вечерта. Вярно е, че аз имам вина - трябваше да се сетя и да спазя точно традицията, но някак си ми стана обидно и от отношението на госпожите.

# 1
  • Мнения: 245
ей ами защо не каза на госпожата,
че и аз връзвах на 2 март, малкко на патерици,
аз бих обяснила на госпожата все пак тя за какво е там,и нашите госпожи са ме удивявали понякога,ама тва чак пък да е прекалено . Че какво като е 2-ри , все едно на велик ден ден да не им разреш да се чукнат след 2 дни.
Незнам какви са ви отношенията , ама аз не бих премълчала кажи им  Peace

# 2
  • Мнения: 306
о,мила съжалявам.сигурно детенцето се е почувствало много гадно,милото.и какво като е било 2-ри???
незнам какво да кажа,но съм потресена от отношението на учителките #2gunfire #Crazyне разбирам защо да не може да си им ги даде,как може да натъжават малката душица нали те най-добре би трябвало да ги разбират

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Не бих останала равнодушна ....  #2gunfire
Ще им кажа няколко думички, които никога няма да забравят! #Cussing out

Но е трябвало и ти да реагираш навреме и да изпратиш мартеничка ...  newsm78  Това се прави за здраве, не заради учителките или за нещо друго - просто е традиция. Tired

# 4
  • Мнения: 109
Да, може би ще трябва да поговоря с госпожите утре, макар че част от вината си е моя.

# 5
  • Мнения: 377
А при нас стана така -че ние купихме мартенички за всички деца а знам и за още 2 майки че със сигурност са занесли ,а на децата не им бяха вързани или дадени тия дето майките са занесли а само 1 от баба марта.Добре че синът ми е малък и не му е направило впечатление.А на мен чесно казано не ми се занимава защото разговорът няма да е приятен.Съжалявам че детенцето ти е изпитало това унижение.

# 6
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Според мен госпожата е постъпила неправилно. Naughty
Сериозен разговор и остра критика за такова отношение. newsm78
Аз лично дори вчера вързах мартеничка на едно детенце, което не бях виждала.А то милото много се зарадва.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт