Магичната чаша на Авент-проблем

  • 1 629
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Вчера взех на Авент чашата с мекия накрайник.Бебка не пие нищо засега,но аз да си я имам.И от любопитство я измих и напълних с вода за да видя дали наистина не капе.За мое учудване чашата прокапа.Пробах да пя от нея за да видя колко пуска и след като я обърнах тя почна да капе.На някой случвало ли му се е? newsm78
Какво да направя?Да купя ли нови накрайници?

# 1
  • София
  • Мнения: 118
Много странно и ние имаме такава чаша с мек накрайник на Авент и не капе, върши ми идеална работа, защото бебка си играе доста с нея. Да не би пък мекото уплътнение от вътрешната страна да е поставено на обратно  Thinking?

# 2
  • Мнения: 678
правилно съм го поставила като го обарне не седи както хората

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Е капят не са толкова магически. Аз ползвам зелени и от тези за над 3 г. ( отгоре е като елипсовидна сламка) и капят особено ако трябва мляко да разбиеш: пръска, капе и т.н. Simple Smile но пък пускат лесно като дръпнеш и най-важното лесно (Е ВЪЗМОЖНО) се почистват. За сравнение шишето на Чико ми мухляса отвътре в това число и клапата и просто трябваше да го хвърля докато тези накрайници съм сигурна че като ги измия са почистени и няма нищо по тях(дори ако се наложи да ползвам клечка за уши)

# 4
  • Мнения: 1 881
И нашата Авентска чаша капе, но малката и без това не иска да пие от нея. Направила съм една компилация от чиковско шише с накрайника от въпросната чаша и така пие навън, вкъщи пие от обикновена чаша:)

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
наща не капе...ползвала съм я и с мекия и с твърдия накрайник

# 6
  • Мнения: 4 629
НАшите не капеха. Според мен трябва да я върнеш в магазина да ти я сменят с нова, която си действа по предназначение  Peace

# 7
  • Мнения: 1 455
Не би трябвало да капе.Поне при мен не е имало такъв проблем,нито с мекия,нито с твърдия накрайник.Отиди в магазина да ти я сменят или обяснят защо капе.

# 8
  • Мнения: 8 505
На дъщеря ми не са капали.Всъщност не съм купувала магическа чаша,а смених бибероните с накрайници,но те са същите.И при разбиване на млякото не са текли или пръскали.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 521
Нашата е на Чико и не капе, но и тя е на път да мухляса.  Close няма как да се почисти накрайника. Сега ще пробвам да я кисна дни наред, за да падне мърсотията. Много ме е яд, защото детето си я харесва и пие без проблем от нея.

# 10
  • Мнения: 4 428
И аз нямам проблем с накрайника. А Маги подмята шишето доста усърдно. Може да е някакъв дефект. По-добре я върни, докато е време  Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Връщай, не е евтина, за да се окаже, че си взела немагическа чаша. Wink

# 12
  • Мнения: 59
и ние от днес имаме такава и забелязах, че и нашата капе. Има една малка дупка отгоре (не на накрайника) - тя май е за въздух и като смуче бебо капе и от там  Rolling Eyes

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И аз не съм имала проблем с нашата. newsm78

# 14
  • Мнения: 1 045
Ние сменихме няколко - и капят и мухлясват  ooooh! Явно в това е магията  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт