Със сълзи ли плачат децата ви?

  • 3 628
  • 46
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Сетих се да ви питам това. Синът ми от както се е родил до сега - на три години плаче само със сълзи и те са като фонтан - както анимационните герои  newsm45 - нещо такова Grinning Направо да го ожалиш . И напоследък откривам че стига да поиска може да ревне с пълно гърло и сълзи да напълниш кофа, след секунда със същия мощен глас може да започне да се смее и ...отлично ме маниполира. Wink
А бебка плаче без сълзи - всъщност крещи. трябва да е много нещастна за да плаче със сълзи:)

# 1
  • Мнения: 46 434
И със сълзи и без, зависи в какво настроение е  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 258
Цитат на: nikol78
И със сълзи и без, зависи в какво настроение е  Grinning


И при нас така:)

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Алекс от първия си месец плаче със сълзи и то доста.

# 4
  • Мнения: 5 241
Като плаче от инат е без сълзи,но иначе си плаче със сълзи и чак ми става много мъчно за него,толкова е сърцераздирателно  Simple Smile

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Със сълзи, когато е сериозна работата.
И без сълзи, когато просто иска да ми каже нещо (а все още не може).

# 6
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
За големите да си кажа честно не помне вече Embarassed Но Калоян от както започна да плаче-към 5-ия месец(преди само скимтеше,нямаше въздух),само със сълзи плаче-направо крокодилски.А пък като му видя малкото личице с тези големи сълзички и моите очи се насълзяват и си плаче заедно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 529
Цитат на: DANY_SP
Със сълзи, когато е сериозна работата.
И без сълзи, когато просто иска да ми каже нещо (а все още не може).


Мдаа, така е и при нас Wink

# 8
  • Мнения: 3 153
Цитат на: DANY_SP
Със сълзи, когато е сериозна работата.
И без сълзи, когато просто иска да ми каже нещо (а все още не може).

И той така:)

# 9
  • Мнения: 433
Цитат на: Radina
Като плаче от инат е без сълзи,но иначе си плаче със сълзи и чак ми става много мъчно за него,толкова е сърцераздирателно  Simple Smile

Същото е и при нас.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 522
Когато ми се разсърдят на мен или нещо ги боли - със сълзи, иначе - без

# 11
  • Мнения: 2 006
По принцип пла4е със сълзи,но има моменти на ''магарешки ''инат и тогава се дере до посиняване без сълзи  ooooh!

# 12
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Денис досега не е плакал със сълзи. Лошо ли е това?

# 13
  • София
  • Мнения: 299
Цитат на: Radina
Като плаче от инат е без сълзи,но иначе си плаче със сълзи и чак ми става много мъчно за него,толкова е сърцераздирателно  Simple Smile


Същата работа - като ни "опитомява" без, а като е гладна със. Като я боли коремчето по скоро вика - пак без сълзи.  Sad

# 14
Цитат на: iskrica_nadejda
Но Калоян от както започна да плаче-към 5-ия месец(преди само скимтеше,нямаше въздух),само със сълзи плаче-направо крокодилски.

Ама то и моят Мартин преди не плачеше със сълзи-само мрънкаше от време на време. А от както наърши 6 месеца.........направо ни засипва с гигантски сълзи    umbrella
 И то от най-малкото и веднага почва да ги рони sport027

Общи условия

Активация на акаунт