Въпрос за кърменето на поискване

  • 443
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Мами, които кърмите на поискване,
какво правите, когато детето яде, след това повърне и пак иска да яде ( половин час или веднага след като е хапнала). Лапа ръчички, извива глава и си иска...А явно е преяло и няма място повече? А нали на поискване би трябвало да и дам...
И още нещо- на едната ми гърда се появи малка подутинка, какво може да е това? Каналче или нещо друго?
Благодаря ви. Ох, не е лесно...

# 1
  • Мнения: 119
Давам и пак. Може да връща не само защото е преяло. Имаше период, когато много често връщаше, но като че ли отмина при нас това време  Praynig
За подутинката нищо немога да ти кажа. Неразбрах на зърното ли е или на самата гърда, боли ли....?

# 2
  • Мнения: 339
Мерси, и аз ще давам...
Подутинката е на самата гърда, ще видя днес утре как ще се развие...Иначе не ме боли засега.

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз така давам, винаги когато иска Peace Подутинката може да е запушен канал. Ако не ти мине най-добре се консултирай с лекар мисля аз newsm78

# 4
  • Мнения: 1 771
Мерси, и аз ще давам...
Подутинката е на самата гърда, ще видя днес утре как ще се развие...Иначе не ме боли засега.

И на мен на това ми прилича. Слагай бебка да суче по често там с брадичка насочена към подутината.

# 5
  • Мнения: 3 718
Аз му давам да суче ако иска  Simple Smile
А за бучката, консултирай се със специалист дори и да не е болезнена. Дори само за лично спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт