Торта за рожден ден - препоръчайте сладкарница

  • 16 395
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Последните 2 години за рождения ден на Калоян взимахме торта от Неделя, но нещо съм разочарована напоследък от тортите им. Crossing Arms
Препоръчайте някоя сладкарница, то която сте доволни от детските торти  Grinning
Мисля си за "Романс", там има една торта Тирамису, която Калоян много обича, но не знам дали правят детска украса Thinking

# 1
  • Мнения: 524
"Съни Дрийм" имат голямо разнообразие, много са им вкусни и пресни. ние сме им големи почитатели. Празничните и детски торти са вариативни и на изключително прилични цени. Иначе знам една много скъпарска- Росита. Ако си гледала По-по-най- тортите на финала

# 2
  • София
  • Мнения: 377
Едни по-малко известни сладкарници : http://www.skylinecakes.com/

Взехме от тях тортата за рождения ден на Рая - много съм доволна, има голям избор от форми и декорации, пълнежа си го избираш ти. Ние си избрахме този замък: http://www.skylinecakes.com/l_bg/?s=3&cid=4&goto=11, D 014, 22 парчета ни излязоха около 50 лв., като след като я разрязахме тортата остана още 1/3 от нея + кулите на замъка Laughing

Успех в избора  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 751
"Съни Дрийм" имат голямо разнообразие, много са им вкусни и пресни. ние сме им големи почитатели. Празничните и детски торти са вариативни и на изключително прилични цени. Иначе знам една много скъпарска- Росита. Ако си гледала По-по-най- тортите на финала
Къде са Съни Дрийм?

А скъпарските...не са ни по джоба  Rolling Eyes Wink

# 4
  • Мнения: 2 751
Едни по-малко известни сладкарници : http://www.skylinecakes.com/

Взехме от тях тортата за рождения ден на Рая - много съм доволна, има голям избор от форми и декорации, пълнежа си го избираш ти. Ние си избрахме този замък: http://www.skylinecakes.com/l_bg/?s=3&cid=4&goto=11, D 014, 22 парчета ни излязоха около 50 лв., като след като я разрязахме тортата остана още 1/3 от нея + кулите на замъка Laughing

Успех в избора  bouquet
Разгледах ги, изглеждат прилични  Mr. Green
Ще пратя мъжа да вземе по една тортичка да ги тестваме  Flutter

# 5
  • София
  • Мнения: 659
Ние за първият рожден ден си взехме от сладкарниците Рицка. Беше много голяма (почерпихме 30 души), а струваше около 25-30 лв. Има много голям избор и са вкусни. Нашата беше отгоре с фигурки на Disney и Ники още си играе с тях.
 За племеницата сестра ми взе от Атлантик и също беше хубава, обаче нямат особено голям избор.

# 6
  • Мнения: 371
Препоръчвам сладкарниците "100 грама сладки". Там поръчах по каталог торта за рождения ден на сина ми. Тъй като досега не бяха я правили, имах известни съмнения за резултата. Но бях супер изненадана като я видях, беше страхотна и на вид и вкус.

# 7
  • Мнения: 5 255
Препоръчайте някоя сладкарница, то която сте доволни от детските торти  Grinning

  Сладкарница Лъки 943-33-44 , 969-24-30  Сладкарница Гаврош

# 8
  • Мнения: 2 663
"Сто грама следки"  адски съм доволна

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Гаврош  Peace

# 10
  • Мнения: 296
Аз харесвам Романс и Гаврош. В Романс си избираш вида торта и после отгоре ти слагат каквато си избереш украса - за една много хубава детска торта украсата е 8 лева. (нашата беше със слончета, маймунки, крокодил, палмички...и само палмичките не се ядат)

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В събота бяхме на 2 РД.
- едната торта беше от Романс-а и някак не ми допадна, при все, че много ги харесвам.
- другата беше от Лагуна... е по-хубаво нещо не съм яла. Много сочна и лека - само за детско парти е.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 14:31 от Шани

# 12
  • Мнения: 1 520
Ние взехме от 100 грама сладки. Като цена ни излезе колкото от Неделя. За украса правят каквото си поискаш. Като вкус беше отлична. Доволна съм.
Но за догодина мисля да отида с по-ясня идея и обяснения какво да направят отгоре. Тази година казах само да са Том и Джери и те ги направиха, но аз си го представях в по-динамична поза.

Смятам, че си заслужават.  Peace

# 13
  • Мнения: 301
"100 грама сладки" много ефектни и вкусни торти Heart Eyes
Ние сме им редовни клиенти и за празници задължително от тях си поръчваме тортите-имат голямо разнообразие,пълнежите са много вкусни,по твой избор и вкус и детските са невероятно красиви Hug

И още една горещо препоръчвам "Двете Фукли" Peace
На бебка за РД й поръчахме от тях тортата,направиха я много красива и страшно лека и вкусна Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 751
А какви са ориентировъчните цени?
Примерно за торта около 20тина парчета?
Кажете който е поръчвал скоро Praynig

Общи условия

Активация на акаунт