Какво му става на това дете?

  • 1 081
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Тази сутрин моят син е изключително странен. Не пожела да стане от леглото , едвам го преоблякох много е отпаднал и все едно му се спи непрекъснато. Не е падал, изпи си млякото сутринта и сега пак е в леглото без да мърда лежи си там и блее (пуснала съм му детски да гледа) ? Няма температура, според мен ако го болеше нещо щеше поне да мрънка.
От какво може да е? Направо да не ви казвам какви неща ми минават през главата...

# 1
  • Мнения: 6 164
Боледувал ли е скоро?

# 2
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Това е доста нехарактерно поведение за дете на тази възраст, гледайки по моето! Thinking

Не знам какво да те посъветвам! Защо не го заведеш на лекар все пак и спомени за задавянето със солетката!

А може и нищо да му няма на детето, просто да му се лежи! Пиши по-късно как е!

Поздрави!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 389
Наистина е необичайно здраво дете да остане да лежи в леглото си.Ако се разболява ще се появят и други признаци  и тогава ще е необходимо да го прегледа лекар.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 10:24 от Марри

# 4
  • Мнения: 254
Да, ако продължи така през деня ще го заведа привечер на лекар.
Сега заспа пак. Странното е, че си хапва с голям апетит.
Не е боледувал скоро, не е падал лошо, изобщо екстра си беше снощи.

Благодаря ви за отговорите Hug
Ще пиша какво става после...

# 5
  • Мнения: 233
  В предишната твоя тема ти писах, къде да заведеш детето. Аз лекувам децата си схомеопатия в този случай мисля, че хомеопата ще бъде по-обективен. Това е само мое мнение...

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ваксиниран ли е скоро ?

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам за твоето, но моето щом се заседи повече от 5 минути на едно място, това е сигурен признак - разболява се Sad Дано при вас да не е така де Hug

# 8
  • Мнения: 1 080
Голямото ми  дете преди време беше в подобно състояние само ,че по- тежко оказа се обезводняване .

Общи условия

Активация на акаунт