Пъпки от солариум-помагайте.

  • 2 933
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 181
Случвало ли се е при вас,ходя вече за 10-и път и забелязва че ми излизат  пъпчици на  слабите места .Държа да отбележа че не съм прекалила до сега по 4мин  влизам защото съм бяла, вече имама тен и стоя по осем.На какво се дължи това.Вие задължително ли се мажете с  мазилата за солариум.Благодаря Ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 926
При мен не се е случвало, макар че по едно време прекалявах със солариума.
Не се мажа с нищо!

# 2
  • Мнения: 601
Може и да е слънчева алергия. На мен ми е излизало и от солариум. Най-добре иди на дерматолог.

# 3
  • Мнения: 250
Пробвай с Алергозан или подобно мазило,може да е алергична реакция от нещо.Но ако не помогне потърси лекар.

# 4
  • Мнения: 181
Пробвай с Алергозан или подобно мазило,може да е алергична реакция от нещо.Но ако не помогне потърси лекар.
Да забравих да отбележа че след намазването с  цинкова мас пъпките изчезват след ден. Ама  пусто  защо излизат вече за втори път  bouquet

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 16:45 от beri

# 5
  • Мнения: 780
на мен ми се бяха появили такива и след доста дълго лутане и питане какво не правя както трябва установих че е от непочистен добре солариу
при мои приятелки се беше явил същия проблем на различни места ходим
хорати ги мързи да чистят старателно след всеки и така се получава понякога Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От години ходя на солариум и никога не ми се е появявал обрив, но види ли ме слънце се обривам на определени места - ръце и деколте. Tired

# 7
Ходя веднъж в седмицата,не се мажа с   никакви мазила,не ми се е случвало(да чукам на дрърво)вярно е ,че не е кой знае колко хигиенично по хоризонталните солариуми #Cussing out

# 8
  • Мнения: 5 140
Може и да е слънчева алергия. На мен ми е излизало и от солариум. Най-добре иди на дерматолог.

И аз така смятам, на една приятелка така и се получи от 2 пъти ходене на солариум и тя се отказа, независимо че се мажеше.
На мен не ми се е получавало, но не съм ходила доста отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт