детска кухня в кв.Стрелбище?

  • 1 805
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 634
Здравейте мами,
търсих в архива на форума - за действаща кухня в кв.Стрелбище - но не открих нищо Cry
Знаех преди една на ул.Боровец - но май вече не работи, нали и детската градина сега я изграждат на ново / визирам Златното пате /
Ако знаете кухня - моля, пуснете ми инфо.

# 1
  • Мнения: 4 428
В самия квартал май няма  Rolling Eyes Ние в момента сме с Джуниър. Но от другия месец щерката ще я гледа бабата в този квартал. Пункта на Джуниър е в Ив.Вазов към втората спирка на трамвая.
Може да има някъде държавна, но не съм чувала поне  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 634
В самия квартал май няма  Rolling Eyes Ние в момента сме с Джуниър. Но от другия месец щерката ще я гледа бабата в този квартал. Пункта на Джуниър е в Ив.Вазов към втората спирка на трамвая.
Може да има някъде държавна, но не съм чувала поне  Rolling Eyes
Това сериозно ли? Направо не мога да повярвам, че няма кухня! С каката ползвах детска кухня в кв.Лагера, но определено не ми се притичва всеки ден до там  с бурканчетата #Crazy ...да не говорим за студени и дъждовни дни #Crazy
Тогава да питам за най-близка кухня в съседни квартали? По възможност - не частна.
А какви са условията в "Джуниър"?

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
А какви са условията в "Джуниър"?

Виж сайта им:
http://juniormenu.com/

# 4
  • Мнения: 4 970
ima detska kuhnq do 29 poliklinika( vodi se ve4e Goce Del4ev) Peace

има детска кухня до 29 поликлиника ( води се вече Гоце Делчев ) Peace

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 07:37 от Vivi

# 5
Здравейте мами,
търсих в архива на форума - за действаща кухня в кв.Стрелбище - но не открих нищо Cry
Знаех преди една на ул.Боровец - но май вече не работи, нали и детската градина сега я изграждат на ново / визирам Златното пате /
Ако знаете кухня - моля, пуснете ми инфо.

по погрешка съм ти пуснала ЛС.дано да ти е станало ясно къде е мястото.

# 6
  • София
  • Мнения: 401
ima detska kuhnq do 29 poliklinika( vodi se ve4e Goce Del4ev) Peace
Peace
И ние сме записали мал;ката от 1ви юли!Записването става в Борово обаче,а в Стрелбище е само пункта,от който си я взимаш храната

# 7
  • Мнения: 186
Има детска кухня към ясла "Вълшебство" на ул. "Орехова гора", малко след пресечката с "Нишава" в посока - към Южния парк.

# 8
  • Мнения: 634
които ми отговориха.
Вече мислех, че бебетата и малките деца в Стрелбище рязко са намалели  , което е абсурдно, на фона на дългия списък чакащи за детски градини и ясли...
Дано положението с детската кухня да не е същото като със записването и постъпването в детски градини и ясли Praynig

Общи условия

Активация на акаунт