Някоя мама да си е правила пластична операция?

  • 785
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Някоя мама да си е правила пластична операция?
Питам за мнения обяснения и препоръки защото аз взех доста да се навивам за една интервенция но още ме е шубе и немога да се престраша.
Така че ви моля ако някой си е правил корекции да сподели също така и лекарят който ги е извършил.
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз си направих силиконов бюст през октомври 2006 г. при д-р Ильо Стоянов, 295 сс, подмускулно. Доволна съм от резултата, макар че можеше и по-голям размер да се постигне.

# 2
  • Мнения: 2 936
каkвото и да те интересува трябва да го има тук...

http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=1e41bc7d6dc65 … 2be571141d5c4e3a3   Peace

# 3
  • Мнения: 1 043
аз си правих повдигане на бщста през 2003 октомври месец в торакс пловдив ... притеснително е преди операцията няма как да се избегне, но от резултата бях мнооого доволна  Mr. Green, не си сложих силикон защото имах доста материал  Joy и се получи пак бюст с размер C което напълно ме удоволетворява  Wink, след операцията минах на ултразвук един месец сеанси с контракатубекс , след това си взех и лента цика кер за да ми се махнат белезите че ми била по специална кожата ... сега си кърмя пак без никакви проблеми и гърдите ми поне засега не са мръднали , но като спра да кърмя пак ще се мисли по въпроса за корекцийка , за това при кои - гледай да е завършил пластична хирургия че има разни дето неса и оперират ей така наслуки - в пазарджик преди време ме наплашиха с два смъртни случая за един месец / една жена с оправяне на бюста и мъж с липосукция / но като поразпитах се оказа че не са завършили пластична хирургия / това за пазарджишката "Хигия' става въпрос - поне по онова време нямаха , но ти ако си от софия ще имаш повече варианти ...

Общи условия

Активация на акаунт