Гъдателката Мария Стойчева от Варна

  • 9 865
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Имам сериозни семейни проблеми - мъж алкохолик, дете с леки психични проблеми и т.н.Много моля , ако някой е ходел при народната лечителка и гъдателка г-жа  Мария Стойчева от гр.Варна да ми пише - има ли резултат, доволен ли е от нея.Да ми пише на е мел адрес cecka0607 или на лични.Ще бъда безкрайно благодарна на всички.

# 1
  • Мнения: 389
Не съм чувала за въпросната "гъдателка", но ще те посъветвам вместо да си губиш времето и парите по разни шарлатани, да си вземеш живота в ръце. Врачките не могат да ти помогнат с нищо. Само от теб зависи.

Първа тема за размисъл: За пиенето оправия няма.

Късмет и успех!

# 2
  • Мнения: 1 400
Горе, горе, горе на черешата  Whistling Whistling Whistling

# 3
  • Мнения: 391
За пиенето оправия има! Има си лекари за това - психиатри. Потърси такъв.

Но попаднеш ли веднъж в ръцете на разни лечители и гЪдатели (тия кво правят, гъделичкат ли, кво ли?), тогава наистина няма оправия!

# 4
  • Мнения: 3 880
Ех, тия гЪдателки.....  Joy Joy специалистки по всичко hahaha

А този "мел" адрес... какъв е такъв специален?  Wink  Вземи го оправи, че току виж някой я познава тази гЪдателка и реши да ти пиши Laughing

# 5
  • Мнения: 677
О,гъди-гъди колежка  Mr. Green
Питай на ме на лични-ше ти излезе без пари!

# 6
  • Мнения: 6 417
Аз загубих ума и дума  smile3506

# 7
  • Мнения: 1 180
Ох, извинявам се на авторката на темата, ама ми стана толкова весело....все едно някой ми прави гъди-гъди-гъди.....

# 8
  • Мнения: 6 417
Тази сутрин ме събуди по тел. някаква жена, която явно ме беше объркала с някоя гЪдателка. Направо си изстреля въпросите един след друг. Крайно време е да си пусна един импулсен телефон. Мдааа  smile3506

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имам сериозни семейни проблеми - мъж алкохолик, дете с леки психични проблеми и т.н.Много моля , ако някой е ходел при народната лечителка и гъдателка г-жа  Мария Стойчева от гр.Варна да ми пише - има ли резултат, доволен ли е от нея.Да ми пише на е мел адрес cecka0607 или на лични.Ще бъда безкрайно благодарна на всички.

Съжалявам , нямам нейни координати ..... нито ходя по лечителки ..... и гадателки ( от  "гадая" ) ..... най- искрено ти  пожелавам нещата при теб да се оправят   Praynig ...... потърси помощ ..... психологическа ..... поговори с личния ви лекар, той може да ти даде насоки ....бъди силна  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 447
Добре де, жената има проблеми. Като ви е толкова смешно, ходете в Бисирите и се смейте на воля. Учудвам се, че някой може да се развесели от това:
Имам сериозни семейни проблеми - мъж алкохолик, дете с леки психични проблеми и т.н.

# 11
  • Мнения: 765
 Стига бе , не е смешно. Това не е живот , който някой от нас би си пожелал . Така се тръгва по гадатели .
 Ако имаш пари за нея  , имаш и за някой добър специалист за детенце . То има нужда от специална грижа , а не от магия .
 Успех !

# 12
  • Мнения: 389
Дона, ако имаш мъж алкохолик и дете с отклонения, търсиш начин да си решиш проблемите - оставяш мъжа си на лечение или го изгонваш, водиш детето на лекар, намираш си работа ако си зависима от мъжа си, просто - търсиш начин. Не ходиш по гадателки. Колкото и да е сериозно положението, начина й да се справи заслужава подигравка, колкото и жестоко да ти се вижда.

# 13
  • Мнения: 3 447
Колкото и да е сериозно положението, начина й да се справи заслужава подигравка, колкото и жестоко да ти се вижда.
Изобщо пък не съм съгласна с това.
Жената има конкретен въпрос. Не е пуснала тема, за да й се поправя правописа, нито пък да й се подиграват за начина на справяне.
Както и да е, няма смисъл й оспамваме темата със странични неща.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
Добре де!!!
Няма ли друг начин да се обясни на момичето, че не гадателка ще и помогне, наистина в този Клюкарник е станало ужасно.... Naughty
Ако темата е колко гълтате и колко пъти се наведохте снощи, ще се скъсате от отговори по и извън темата, но някой пита нещо, не му е лесно никак и айде....да му се подиграваме.
Рони Бо , как така с лека ръка решаваш кой заслужава подигравка???

Общи условия

Активация на акаунт