Има ли бъдещи мами от Пазарджик?

  • 693
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте бъдещи мами,навсякъде по форумите има бъдещи мами от най-различни градове,но от Пазарджик така и все още -вече шест месеца не сам срещнала.Аз сам на 28 години,терминът ми е на 27.06.2007 и се водя на консултация при доктор Топкаров-Хигия.Много бих се радвала да обменяме информация за бебетата,който очакваме с трепет и голямо желание....

# 1
# 2
  • Мнения: 2 336
Здравей, аз съм от така наречените бъдещи мами от Пазарджик. Ще се радвам да се запознаем. Поздрави  bouquet

# 3
  • Мнения: 12
Казвам се Теди и очаквам първа рожбичка юни месец.А кога е щастливото събитие при теб?Ти работиш ли някъде?Аз почивам от самото начало.Ако си свободна може да се уговорим да излезем да си поговорим за нашите коремчета и затова,което става вътре в тях.Приятен ден...

# 4
  • Мнения: 2 336
Здравей, какво съвпадиние Simple Smile аз също се казвам Теодора. Очаквам моят първи бебок юни месец. В болнични съм от както разбрах че съм бременна, за това нямам нищо против да се видим и да поприказваме. Приятен ден Peace

# 5
  • Мнения: 12
Честит осми март Теди-желая ти здраве,красиви моменти и здраво и очарователно бебче.Тайниничко се надявах да се запозная с момиче,което е горе-долу в мойте месеци,за да може разговорите ни да са по пълноценни и взаимно интересни и ето,че ние сме в един и  същ период.Ако си свободна може утре да се видим някъде-пиши ми кога и къде ти е удобно.... Приятен ден...

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте и честит празник на жената   bouquet Само усмивки и радостни моменти ви пожелавам и най-здравите и сладки бебчета  Hug

Аз също съм от Пазарджик, Мария, на 25 и август месец очакваме нашето първо детенце. Малко след вас вървя, но тъкмо ще може да ми давате съвети  Hug Между другото аз съм родена на 26 юни  Grinning

Аз работя и смятам да е така до края. Но пък мога да си почивам когато искам, защото фирмата си е наша.
Ще се радвам и аз да се присъединя към някоя от срещите ви.

Много усмихнат и щастлив ден от мен  Hug

# 7
  • Мнения: 2 336
Честит осми март, желая Ви здраве, щастие, късмет и нека всички да си имаме по едно хубаво бебче   newsm51.И ще се радвам да се срещна и с mimsat и tedi_ivo

# 8
  • Мнения: 2 336
Имало такава тема каквата и ние тук сме започнали, там са  само  момиче от Пазарджик, разликата е че се включват бъдещи и настоящи мами. Погледнете и там
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169949.new#new

Общи условия

Активация на акаунт