Шапка/маска на "ПИЛЕНЦЕ" за тържеството на Вики

  • 3 017
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Събирам срешно идеи. Вики ще е Пиленце. Искам сама да измайсторя някаква шапка от картон.

Иначе госпожите окачили на вратата адреса на фирмата, която се занимава с детски партита, костюми, утре ще мина да им видя шапките, но дочух че имали доста поръчки и може и да не ни огрее. А и ако не са кой знае какво, по-добре аз да направя нещо.  Simple Smile

В момента ровя из нета, намира се туй-онуй. Но и вашите идеи ще очаквам с нетърпение как точно да направя шапката.  Flutter

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 19:45 от Киса

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Такива пера къде ли се продават?  Crazy



Разгледайте този сайт - ако ви потрябват идеи за вашите дечица.  Grinning

http://www.kirsanov.com/costumes/ru/chicken.html

# 2
  • под тепетата
  • Мнения: 9 170
Такива пера от марабу се продават в магазини за шивашки материали.Аз съм купувала,ама са малко скъпички. Продават цветен картон за рисуване в книжарниците ,може да се направи шапка; да ползваш готова плетена и да и добавиш очи от копчета,човчица и перца отгоре на върха. Ако имаш останала булана или еко кожа, но трябва да се шие.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 20:57 от bilqna_69

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Такива пера от марабу се продават в магазини за шивашки материали.Аз съм купувала,ама са малко скъпички. Продават цветен картон за рисуване в книжарниците ,може да се направи шапка; да ползваш готова плетена и да и добавиш очи от копчета,човчица и перца отгоре на върха. Ако имаш останала булана или еко кожа, но трябва да се шие.

Мерси!  Grinning

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Мерси и на теб! На първите два сайта, които си дала, снощи и аз попаднах, докато ровех из дебрите на Нет-пространството
  Simple Smile

Наистина идеи има, въпросът е сега те да се осъществят.  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
за тържество в детска градина ли става дума? там нямат ли костюми?
в детската градина на габа театралният гардероб е много, ама много богат. дори съм взимала назаем костюми за представления на децата в църквата, защото ние все още събираме реквизит.
в софия знам няколко магазина за театрални костюми и маски.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Киса - мъж ми измайстори много готина маска на лисица за щерката! Ако малко те бива, ще се получи и твоята. Само една лента от жълта булана ще е чуден завършек на маската.

... ако имам възможност, ще снимам нашата.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Купих днес една коронка на пиленце за главата. Струва 1,50 лв - няма смисъл да седна да изрязвам и лепя за тази цена.

Общи условия

Активация на акаунт