въпрос за ползването на комбинираните колички

  • 1 018
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
искам да попитам кога вече няма да ни е нужна комбинираната количка. намислила съм да търся лятна за морето, но...рано ли ни е още ? а другата зима ще сме на 1.8 г, ще мога ли тогава да возя малката в лятна добре облечена или това няма как да стане и да не бързам да продавам сегашната количка? моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 903
Аз да ти кажа съм решила да не купувам лятна количка, нали за това съм си купила комбинирана, а й лятото те вече ще ходят та количката ще ни трябва само за превпзване от едно място на друго Simple Smile, но всеки си решава какво да прави   bouquet

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Едната я продадох,сега ще продам и втората и купувам лятна.На мен лично ми тежи 17 кг. количка и 9 кг. бебе.

# 3
  • Мнения: 287
ако комбинираната ти е лекичка- няма смисъл от лятна! а за другата зима може и да не ви трябва количка изобщо, някои дечица просто проходят ли не искат вече да ги возиш... но иначе няма проблем да я возиш в лятната добре облечена ако все пак си наумила да сменяш превоза Grinning

# 4
  • Мнения: 999
Аз взех лятна количка още миналата зима когато дъщеря ми беше на 7-8месеца.Взех я за лятото, но установих че се управлява много по лесно отколкото комбинираната.Сега почти не я ползваме, само за по дълги разстояния и не през цялото време защото дъщеря ми обожава да ходи пеша. До година може и да не ви трябва.

# 5
  • Мнения: 6 164
а другата зима ще сме на 1.8 г, ще мога ли тогава да возя малката в лятна добре облечена?

Можеш

# 6
  • Мнения: 1 691
А да ви питам от колко месеца мога да сложа малкия в лятна количка? Видях едни, които се свалят до легнало (или почти легнало) положение. Сега сме на 4 месеца.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Вече спокойно можеш да го слагаш Peace!

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 3 644
С лятна сме от както Валето стана на 10мес.
Много по-удобна и лекичка ми е/не че комбинираната ми беше тежка-9кг./
Цяла зима-ако това може да се нарече зима-сме с нея.Ако духа или вали -имам дъждобран....
Вече ходи, но като бързам предпочитам да е с количката....удобство си е

# 10
  • Мнения: 8 242
Мойта комбинирана е 6.5 кг Simple Smile Не мисля да я сменям.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 877
духи, твойта е лека значи.

моята е хаук и мисля, че е 9 кг, но нещо краста ме е обхванала , та.... а и с беба вътре.. пак си тежи, днес с еналожи да сваля всичко от коша (ябълки, пюрета, краставици и прочие боеприпаси), за да я кача до асансьора..  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 5 604
И на мен ми се иска да си купя лятна количка, че нашата направо е като танк...

# 13
  • Мнения: 209
Аз мисля да си я ползваме до последно. Нали за това се купуват комбинирани - за да можеш да я ползваш постоянно.
А иначе аз не виждам проблем да си я возиш с летния кош през зимата. Повечето комбинирани колички се продават със зимно чувалче към летния вариант. Даже в момента ние сме на летния, че вече не иска да лежи и само се надига да гледа какво става наоколо Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
да, така е, затова са комби, но като че ли ми се иска супер лека да е, а те са единствено летните такива.

Общи условия

Активация на акаунт