Кога сложихте обувчици за пръв път?

  • 980
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
За сега само се задържаме за доста мъничко прави и носим терлички, но гледам има много сладки обувчици и се чудя мога ли да и взема. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 9 899
ми тя и от терлички няма нужда - чорапите са достатъчни.
А щом ти се иска да й обуеш сладички обувчици, купи. Порадвай й се и ги прибери, защото тя няма нужда още от обувки Simple Smile

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Моето бебе е с обувки от 3-4 месечна-естествено декоративни,защото аз с терлици не мога да си представя да я изведа на разходка!Спокойно му купи на детето обувки!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 345
Моето бебе е с обувки от 3-4 месечна-естествено декоративни,защото аз с терлици не мога да си представя да я изведа на разходка!Спокойно му купи на детето обувки!

и ние по същия начин

# 4
  • Мнения: 669
Аз също в началото му купих буйки, по-скоро с декоративна цел, за да не о извеждам по чорапки (това беше към 3-ия-4-ия месец, когато захладня). След това му купих обувки пак декоративни.
Няма проблем да му купиш и от новородено да му обуваш дори. Когато му купувахме маратонки по-късно в адидас имаше маратонки с номер 16  Shocked, а за сравнение първите му буйки бяха 19-ти номер. Т.е. маратонките бяха предвидени за съвсем новородени - друг е въпроса има ли смисъл за 1 месец носене (дали има и толкова), да се дават 80лв. за обувки, но ..............

# 5
Ние първо носихме буики и в последствие обувчици.Щом ти се иска купи и.

# 6
  • Мнения: 5 391
Обувки за парлама и разходки обувах още на 4-5 месеца.

# 7
  • там край реката
  • Мнения: 153
На 11 месеца когато започна да прави първите стъпки.Иначе стоеше с терлички Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 917
Отначало бе с буйки, а по-късно /но не знам кога точно newsm78/ купихме и първите обувки Simple Smile

# 9
  • Мнения: 8 505
Излъгах се да купя буйки на К&К,но те така и не се задържаха на крака и за повече от минута-две-бяха ужасно широки.Оставих я да се учи да ходи боса (дори навън,но беше лято),така и проходи.След това и купих сандали.

# 10
  • Мнения: 4 621
От 3 или 4 месечна започнах да и слагам обувчици - съвсем декоративни, просто за красота. Hug Като започна да се изправя и да използваме проходилка започнах да купувам  истински обувки Peace

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За да не стоят по чорапи - някъде на тази възраст - 5-6м., но само за разходка. У нас си стояха по чорапи. Така и проходиха.

# 12
  • Мнения: 510
Като беше на няколко месеца му обувах декоративни обувчици за разходка. Когато започна да прави първите си крачки му купих нормални ортопедични обувки.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 389
Да, разбира се Simple Smile
И аз нямах търпение да я обличам и обувам дъщеря ми Simple Smile
Но за прохождането- мамите са ти казали ортопедични обувки  Peace

# 14
  • Мнения: 2 197
Аз и сложих обувки, когато стана студено и чорапите не бяха достатъчни. Значи е била на 5-6 месеца. Имаше 1 чифт декоративни, 1  чифт буйки и още 2 чифта без ортопедична подметка. В момента продължавам да и слагам едните от обувките, защото си е студено. А и не ми харесва да е по чорапи, въпреки, че тя още не ходи.

Общи условия

Активация на акаунт