има ли мами които да са наясно с липосукцията

  • 3 533
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Имам въпросче.
От много време се тъкмя и накрая се реших да си направя на корема ,но остана само да събера и малко инфо от вас.
Така че ако няко би могъл да ме посъветва нещо или ме насочи към испитан хирург или каквото и да било свързано с тези операции , нека ми каже!

П.С. доста търсих такава тема и не открих , дано не се поврарям с темата

# 1
# 2
  • Мнения: 1 449
Нямам преки впечатления. Знам, че е възможно да стане преразпределение на мазнинките, ако не се спазва разумен хранителен режим, т.е. да трупнеш в не особено благоприятни места, където по принцип няма излишъци. Ще останат белегчета от дупките  Confused, през които е ставала интервенцията. Иначе съм за  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 245
при мене определено има нужда от процедура на корема,само там труоам Cry
И в един момент заприличвам на ферди мравката Crossing Arms

# 4
  • София
  • Мнения: 1 450
Ох, извинявай , но надникнах в профила ти - ти си твърде млада според мен! Все още ти е еластична кожата и мисля , че с коремни преси и хранителен режим можеш да постигнеш плосък корем!  Знам, че всеки сам си решава, но моето мнение е, че това е твърде крайна мярка - все пак си е операция, анестезия, и т.н. ./.... А и понеже много гледам Кръцни-срежи.. Sick

# 5
  • Мнения: 2 229
И аз мисля, че си мнооооооооого млада за това. Tи решаваш, но и аз смятам, че подходяща диета и упражнения ще ти помогнат.  Peace

# 6
  • Мнения: 245
да по принцип сте прави,но имам чернодробно заболяване което не ми позволява сваляне на килограми,поне неповече от 1-2 на месец,поради което аз трупам на корема.А и упражненията
активни за тази ми част от тялото също ми пречат . И съответно корема ми е кошмарен #Cussing out

И страх не страх лягам под ножа,макар че има още малко колебание

Благодаря ви все пак!

# 7
  • Мнения: 601
Имам приятелка, която си направи липосукция на "паласките" при
д-р Ефремов. Резултата беше уникален. Единствения минус беше, че ако напълнееш или отслабнеш с 4-5 кг или повече, на мястото, където са вкарвали тръбичките( newsm78 така ли се казва?), се появяват нещо като вдлъбнати. Виждаше се само ако тя ти покаже къде са и се загледаш. Операцията и беше преди 2 години и от тогава е и отслабвала и напълнявала, но на "паласките" не трупа.

# 8
  • Мнения: 3 211
Има форум пластична хирургия към tialoto.bg, там пишат много пробвали (доволни и недоволни)

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 240
По-добре прочети и попитай тук : http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=f32a6960b62f3 … edc307b26c549dc91

# 10
  • Мнения: 245
 Hugблагодаря ви !
Ей тук наистина има доста информация, а бе всичко
  bouquet

# 11
I men me valnuva iskrenno tazi tema???a kolko struva edna takava liposukcia na korema dolu-gore???izvinqvam se ,no nqma KREDOR.

# 12
  • Мнения: 817
Аз съм наясно,правила съм си преди 3години.Правиха ми ултазвукова липосукция която е за предпочитане пред традиционната ,защото при нея се работи внай-повърхностния слой и травмите ,неравностите са незначителни.Аз се възтанових невероятно бързо ,дори скоро след процедурата бях на ски LaughingПри мен стана изключително симетрично и като цяло съм доволна ,около година след процедурата забременях и въпреки качените 18кг. в зоните ,които е било работене не се натрупа нищо Laughing
Доволна съм и от лекаря който ми я направи ,който в последствие ни стана и близък приятел.................. .
Значи аз си правих на бричове и банана/областа под дупето/.Както ми обясни моя доктор е много важно количеството на изсмуканите мазнини ,защото именно от това зависи в последствие да не се получават неравности ,то не трябва да е прекалено много и трябва да се остави достатъчно мастни клетки ,за да може при едно евентуално последващо напълняване да се разпредели равномерно теглото.
Най-добри резултати дава именно на тези две зони и зоната на ханша.За вътрешната част на бедрата не е препоръчително тъй като там кожата не е достатъчно еластична и после се прибира невероятно трудно ,за колене също не дава долри резултати , а ако се прави за ръце задължително трябва да е съчетана и с пластика на излишната кожа.
Болки след операцията не съм имала ,чувствах го като натъртено и то само два дни бях подготвила за някакви ужасии/След мен и две мои познати си направиха по същия метод и останах доволни.
Много е важно носенето на ластично бельо месец след процедурата и след това задължително да се направи един курс с вакум масаж ,нещо от типа на СПМ ,ЛПДЖИ/не ми се минава на латиница/ .
Държа да кажа ,че това не процедура за отслабване и не трябва да се разчита на това ,дори ще ви посъветват първо да редуцирата част от теглото ,след което да се пристъпи към липосукцията.
В нашия салон идват много жени именно на възтановителни процедури след липусукция.Повечето са доволни ,но има и такива попаднали на некъдърни специалисти и там нещата са доста грозни.
Много е важно да се направят шевове след канюлата , а не както го практикуват някои да се остави отворена раната ,за да изтича лимфа............ .
Искам само да добавя ,че има и една докторка /май вече не само тя/ която предлага инжекционна липолиза ,на принципа на мезотерапията в тялото се вкарва коктейл активни вещества ,които разграждат мазнининте ,но е доста по продължително във времето ,защото може да се правят не повече от една на месец и след това задължително трабва да се прави масаж ,за да се ускори процеса............. Като цена излиза колкото ултразвуковата липосукция.По последна информация /от преди 6 мсеца/ струваше една инжекция към 1000-1200 лева newsm78
Дано съм ви била изчерпателна. Laughing
Искам само да добавя въпреки ,че не знам дали е е редно ,че има много недоволни от доктор Сердев...............

# 13
  • Мнения: 4 053
mam4e_mia,
а твойта ултразвукова липосукция,ако не е тайна разбирасе,каква цена беше,
и самата процедура колко време траеше?

# 14
  • Мнения: 817
Не е тайна ,но мойта беше преди 3 години.Струваше ми 5000лв. ,за бричове и зоната под дупето.Процедурата траеше около 1,30 минути ,но аз се събудих след два часа.
Да не забравя много е важно качествената анестезия , аз само за опойкато отделно доплатих още 500лв.Но пък след излизане от упойка не ми се виеше свят ,не повръщах ,дори се нахраних ,въобще се чувствах някак отпочинала..................

Общи условия

Активация на акаунт