за обещанията....

  • 2 134
  • 34
  •   1
Отговори
как стои въпроса с обещанията при вас, защото моята мила половинка  ги има за нищо...обещава често, но.....изпълнението ....а аз всеки път се надявам, че този път няма да е забравил или, че този път няма да го задържат в работата.....и не мога да не се ядосвам..а иначе е добро момче...

# 1
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Почти винаги като ми обещае нещо,се старае да го изпълни,много рядко е забравял или поне има солидно обяснение.Ако нещо знае ,че не може да го изпълни,никога не ми обещава,защото знае,че аз много държа на тези неща и ставам много лоша!

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
как стои въпроса с обещанията при вас, защото моята мила половинка  ги има за нищо...обещава често, но.....изпълнението ....а аз всеки път се надявам, че този път няма да е забравил или, че този път няма да го задържат в работата.....и не мога да не се ядосвам..а иначе е добро момче...

Моят в това отношение е перфектен за разлика от мен.EmbarassedОбещае ли нещо,думата му е закон и винаги изпълнява обещанията си,но пък и обещава само и единственно тогава,когато е сигурен,че ще го изпълни.
Сега ми е обещал едно днещо до догодина есента да стане,та ще видим.Дано не ме подведе. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 220
Случва се да не си ги спазя. Разсеяност, нежелание... Но става въпрос за дребни неща все пак. За по-сериозните не обещавам нищо  Wink

# 4
  • Мнения: 125
Всеки път си обещавам,че е запоследно,но..... Mr. Green

# 5
  • Мнения: 679
Почти винаги като ми обещае нещо,се старае да го изпълни,много рядко е забравял или поне има солидно обяснение.Ако нещо знае ,че не може да го изпълни,никога не ми обещава,защото знае,че аз много държа на тези неща и ставам много лоша!
Peace

# 6
  • Мнения: 5 313
За дреболии се случва.

# 7
sorry,no nqma kredor :roll:nai-presniq slu4ei predi 5min :bad-words:be6e mi obe6tal lenta za bqgane za 08.03.no predi malkomi za qvi,4enqmalooo da stane za6toto v momenta nqmal vazmojnost :bad-words:a podarak za sveti vazlentin nqmah i se razbrahme 4e neiskam i za 08.03.i za rd na 22.04. samo da mi vzeme lenta za bqgane,no eto na :shock:bqsna sam za6toto mnogo mrazq da mi obe6ae i posle da se otmqta,kaji  pone 6te vidim...no tova sa si 3 praznika vse pak bez ni6to, a finansovo sme stabilni :xaz takase bqh navila da treniram da se podgotvq za lqtoto,no eto tova sa majete Close

# 8
  • Мнения: 2 353
  Обещаваме си най-различни неща - той, че ще смени крушката, аз, че ще тръгнем навреме...Но не се сърдим, защото и двамата не ги спазваме. Не сме си обещавали сериозни неща, така че никога не е било фатално.

# 9
  • София
  • Мнения: 903
При нас  в това отношение е направо трагедия. Мъжа ми обещае ли нещо, по-скоро е сигурно,че няма да го направи, отколкото че ще го изпълни. Просто ужас. Аз отдавна съм свикнала да не вярвам на нито едно негово обещание.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 352
При нас  в това отношение е направо трагедия. Мъжа ми обещае ли нещо, по-скоро е сигурно,че няма да го направи, отколкото че ще го изпълни. Просто ужас. Аз отдавна съм свикнала да не вярвам на нито едно негово обещание.
За мое най-голямо съжаление и при нас картинката е същата. Само дето не мога да свикна и продължавам да си късам нервите.

# 11
  • 1st floor
  • Мнения: 9 076
" обещанията се дават за да се нарушават"- е казал Ред Бътлър от Отнесени от вихъра... Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 903
А моя мъж казва: "Обещанията не са като завещанията".    #Crazy

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Изпълнява си ги, ако случайно забрави, аз му напомням, и пак си ги изпълнява Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 673
Моята половинка е в синхрон с мен. Няма нещо, което да е обещал и да не е изпълнил . Дори спазва срока. Но и аз съм такава!

Общи условия

Активация на акаунт