Нашите мании и странности

  • 20 441
  • 401
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 500
Тази тема я взимам от форума на Космополитан ,признавам си без бой. Търсих я и тук, но изглежда я няма  Thinking Така идеята е да пишем за неща като например ,че имаме мания да си купуваме адски много гланцове ..като мен или например странност ни е да ядем бисквитки като ги отлепяме и изяждаме 1-во крема  Joy Вие сте  Party

# 1
  • Мнения: 2 926
Моята мания са обувки на високи токове и чанти - тип `торба` - купувам ги направо на килограм.Като видя красиви обувки, направо откачам...просто не мога да не си ги купя....
Толкова много обувки имам.Почти за всеки чифт обувки имам и чанта.
А за странностите - незнам...

# 2
  • Мнения: 384
Абе то моите са много...например много често си изсипвам  козметиката на куп (имам пред вид червилца, сенки и пр.) и се почва едно разглеждане, мирисане (като че ли не си ги знам  Wink ),   като във филмче, дето някой скъперник си брои жълтиците  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 420
Не издържам пред красиви чанти и съм си накупила доста.
Полудявам и ако няма ножче на масата, когато се храня - не знам защо е така.

# 4
  • Мнения: 2 631
Ако пуша винаги вадя четвъртата цигара от кутията.
Имам мания към среброто и сладоледа...  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 3 359
Косата ми е мания. Обожавам красиви коси. Жена с красива коса, направо ме боли сърцето да я видя подстригана късо, направо престъпление ми се струва Simple Smile)
Иначе манията по обувки и чанти, според мен ще са изключения жените, които не страдат от нея Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 865
Вманиачена съм на тема кремове, имам ужасно много за лице и за ръце и продължавам да купувам, дори не се усещам.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 878
правя разни неща по три пъти /например винаги си мия ръцете по три пъти/
като простирам подреждам щипките по цветове, за да са си "по двойки"
наричам колата си "кукла" и й казвам "здрасти, чао, кукло" и въобще съм мила с нея
когато заминаваме някъде винаги заставам в антрето и казвам "чао, къща"
никога не излизам от вкъщи без нарисувани вежди /време е да си направя перманентен грим/

абе, въобще както казва Ники "мама е пълно куку" Mr. Green

# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 574
не излизам от вкъщи без едно малко скарабейче - талисман в джоба Wink

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Може би най- силно изразената ми мания са слънчевите очила.
Имам и други, но на фона на гореспоменатата, бледнеят.  Blush

# 10
  • Мнения: 2 936
последната ми мания е "ягодката"  Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 534
хм мойта е че се дразня като изчистя и мъжа ми да си тръсне цигарата(без да иска ) на килима,ау изяждам го с парцалите тогава  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 149
Много мразя като изчистя някои да ми "тръсне"капка на пода.Мразя да се събуват в къщи/предпочитам на килимчето пред вратата/.Видя ли красив биберон купувам веднага-това е манията ми-най-голямата имаме 30 биберони.Имам и още кво да напиша ама вече ме е срам Mr. Green

# 13
Мойта мания е да подреждам ShockedРазхвърляни неща ме хвърлят в ужас, сякаш ми светва сигналната лампичка в главата и се втурвам да подреждам #CrazyУжасно е направо, ама вече съм му се отдала на това влечение, преди ме тревожеше, сега просто си го приемам bowuu

# 14
  • София
  • Мнения: 500
Много се радвам,че ви хареса темата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт