отново за столчето за хранене и неговите нива

  • 1 074
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Kаправо се побърках на тема столче за хранене, не мога и не мога да си харесам. Всички ми изглеждат едни огромниии..... А и незнам има ли смисъл от това столчето да има няколко нива на височина- ползвате ли ги и колко често? Бях се спряла на Чико хепи снак, но пък той няма различни нива, а гранд комфорта ми е.... абе като китюк...и ще се пръсна от мислене. сега я храня в столчето за кола но никак не е удобно... трябва бързо да реша помагайте:))))))

# 1
  • Мнения: 8 505
...а гранд комфорта ми е....

Точно него ползва дъщеря ми.
За мен нивата са важни.Дъщеря ми в повечето случаи се храни с нас на масата,в нейния си стол-точно затова са ми необходими нивата-за да наглася стола спрямо височината на масата.

# 2
  • Мнения: 984
моето е без нива - нагоре-надолу и на мен ми изглежда малко излишно, височината на обикновените столчета е колкото масите за хранене, така че за какво ти е тази функция

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Нашия е съвсем обикновен-без нива!Божидара там само се храни-не виждам смисъл от други екстри!

# 4
  • Мнения: 2 197
моето е без нива - нагоре-надолу и на мен ми изглежда малко излишно, височината на обикновените столчета е колкото масите за хранене, така че за какво ти е тази функция
Ами защото има различни маси. Нашата примерно е по-висока и стандартното столче не ни върши работа. Затова многото нива са удобни, за да си нагласиш столчето спрямо масата. Нашето е Кенгуру Суити, което е едно към едно с Гранд Комфорта на Чиполино и за мен това е една от най-успешните ни покупки.

# 5
  • Мнения: 128
от четеното излиза че е хубаво да има нива - така ли?  Sad

# 6
  • Мнения: 2 936
Нашия е съвсем обикновен-без нива!Божидара там само се храни-не виждам смисъл от други екстри!

 Peace все пак нали столчето си има плот отпред...но всеки избира..

аз също бях харесала Чико снак  Peace ...но ми подариха друго  Sad

# 7
  • Мнения: 8 505
Да,има плот.Но на мен не ми е приятно дъщеря ми да се храни изолирана от нас.

# 8
  • Мнения: 2 039
Аз сравнително от скоро имам Чиполино Гранд Комфорт.За мен въпросът с нивата е много важен,защото мога да го храня навсякъде-и на масата,и на дивана... Гладай и за раменни колани,че много шават тези мушмуроци  Joy

# 9
  • Мнения: 6 461
Нашето е такова .
Доволна съм Peace


# 10
  • Мнения: 3 457
нашето е хепи снак и ние го слагаме до масата и то се чувства като в центъра на нещата Peace

# 11
  • Мнения: 451
горещо ще ти препоръчам Sweety на CANGAROO. Сгъва се лесно, не заема место, има нива на седалката, на облегалката, таблата се мести напред на степени, има колелца и струва 125 лева. Моето си го купих от мола в Слатина

# 12
  • Мнения: 4 418
https://cdn.bg-mamma.com/Zvpb/34811668.jpg[/img]



Този е страхотен  Peace Много положения на височина,на облегалката,на масата...Два десена...,сгъва се много лесно и става доста компактен.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 23:21 от mimozata

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
това е нашето: http://www.family-bg.com/catalog/prX_1079.htm с всички екстри, на мен са ми необходими, особено регулирането във височина, защото я храня на дивана, на масата, на барполота...регулирането на облегалката пък ми е важно, защото на столчето си пием и млякото, но всеки сам си преценява

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 380
нашето е Поли на чико и наскоро се убедих че нивата са едно голямо удобство-само да видите как се радва малкият когато му го свалям на най-ниското ниво и се качва сам на своето столче!иначе последно време въобще не искаше да седи на него,а само на обикновен стол и храненето започваше да се превръща в проблем...

Общи условия

Активация на акаунт