Почистване на огледалото в банята

  • 6 460
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 219
Питах се с какво можеше да се намаже огледалото в банята , че да не се изпотява толкова при къпане ? Някъде съм чела нещо по този въпрос , ама нямам спомени newsm78

# 1
  • Мнения: 780
Аз го почиствам с един препара за стъкла на Дионис и не се запотява ама с друго незнам с какво може да се постигне тоя ефект newsm78

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не знам с какво да се намаже, но знам,че в Практикер се продава килимче от кабели (като малка пътека), която се монтира преди да е сложено огледалото. Като се включи килимчето леко подгрява стъклото и не му позволява да се изпотява. Има и вариант за пода за затопляне на плочките.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има едни спрейчета за автомобилни стъкла, обаче съм твърде плиткоумна, за да се сетя как се казват ooooh! Но съм ги виждала и в Метро, и в Бриколаж.

# 4
  • Мнения: 1 465
наистина ли има средство огледалото да не се изпотява? Shocked Ще следя темата с интерес, че ми писна да се разтягам докато го чистя ooooh!

# 5
  • Мнения: 780
ами има да за това за което аз говоря освен че не ми се изпотяват огледалата сме си изчистили и стъклата на колата и е супер и те не се запотяват  Mr. Greenа и още нещо в него се съдържа босилек и като си мина прозорците в къщи после и на отворен прозорец да стоим виждала съм как комарите стоят до него и не влизат явно им мирише  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 928
ами има да за това за което аз говоря освен че не ми се изпотяват огледалата сме си изчистили и стъклата на колата и е супер и те не се запотяват  Mr. Greenа и още нещо в него се съдържа босилек и като си мина прозорците в къщи после и на отворен прозорец да стоим виждала съм как комарите стоят до него и не влизат явно им мирише  Mr. Green

И, ако ни кажеш как се казва, ще те разцелуваме  Laughing

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз го почиствам с един препара за стъкла на Дионис и не се запотява
Казала го е. Разцелувайте я.
Ако сега сте на етап правене на баня не е зле да се замислите за това, което ви казах и няма да имате изпотено огледало .

# 8
  • Мнения: 928
Ама съм и аз заспа  Hug
  bouquet   bouquet   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 219
Аз го почиствам с един препара за стъкла на Дионис и не се запотява ама с друго незнам с какво може да се постигне тоя ефект newsm78
ro6ko_  Дай малко инфо за препарата,на мен нищо не ми говори тази марка newsm78

# 10
  • Мнения: 780
това са препарати които се поръчват на дистрибутори и са доооооста евтиничка а определено са много качествени ако искаш повече инфо пиши на лични Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 704
чела съм някъде,че ако се намаже стъкло/огледало със сапун,не се запотява
не съм пробвала де, но пък е еко Wink

# 12
  • Мнения: 486
Аз пък съм чувала да се намаже с крем за бръснене, но не съм пробвала.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 688
врата в банята е с огледало и винаги се дразня като се изпоти,не съм се замисляла дали мога да го предотвратя..ама явно може:)

# 14
  • Мнения: 3 219
Ще пробвам всичко , пък каквото помогне .Мерси за съветите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт