Сериала Invasion по Нова

  • 3 291
  • 86
  •   1
Отговори
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Напоследък се загледах в него и доста ми допадна! Малко ми напомна на Lost, но хубавото тук е, че нещата не са прекалено завъртяни, да се чудиш после какво всъщност се случи. Някой знае ли нещо повече - колко сезона са, кога е сниман и т.н.

# 1
  • Мнения: 4 324
Аз само да се запиша за темата, гледкам сериала. Харесва ми. Аз си падам по филмчета с мистерии, извънземни и др. подобни необичайни неща.
Снощната серия, обаче малко мудна ми беше.
От рекламата стана ясно, че много скоро ще ни покажат и самите извънземни Simple Smile Чакам с нетърпение.

# 2
  • Мнения: X
Аз също много го харесвам.Особено главния актьор(забравих му името Embarassed),този с трапчинките.Ауууу,голям сладур Heart Eyes

# 3
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Аз само да се запиша за темата, гледкам сериала. Харесва ми. Аз си падам по филмчета с мистерии, извънземни и др. подобни необичайни неща.
Снощната серия, обаче малко мудна ми беше.
От рекламата стана ясно, че много скоро ще ни покажат и самите извънземни Simple Smile Чакам с нетърпение.

А онова в съндъка на рибаря снощи какво беше? Което приличаше на главоного. И в по-предната серия, дето рейнджърът го маркира и после намериха сигнала, когато се приближиха до 1 човек.... Не се ли трансформират от едната форма в другата?! newsm78

# 4
  • Мнения: 4 324
Това в съндъка снощи, според мен си беше някаква сепия или риба и инсценировка за да замажат очите на Ларкин Wink и на готиният и мъж (ама как се казваше)

# 5
  • Мнения: 1 273
Аз също много го харесвам.Особено главния актьор(забравих му името Embarassed),този с трапчинките.Ауууу,голям сладур Heart Eyes


Ръсел Варон  Peace

# 6
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Това в съндъка снощи, според мен си беше някаква сепия или риба и инсценировка за да замажат очите на Ларкин Wink и на готиният и мъж (ама как се казваше)
Ръсел Варон (Еди Сибриан)

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
Само един сезон е сериала, за съжаление е спрян Sad
Аз си го изтеглих от нета и го изгледах наведнъж.
Еди Сибриян е бонбон с тия трапчинки  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 4 324
Един, един - ама важното е има ли край в смисъл смислен край сезона? Wink

# 9
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Само един сезон е сериала, за съжаление е спрян Sad
Аз си го изтеглих от нета и го изгледах наведнъж.
Еди Сибриян е бонбон с тия трапчинки  Heart Eyes
Това значи ли, че филмът е с "краят остава за вас"?  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 5 826
Това значи ли, че филмът е с "краят остава за вас"?  Confused

да   Confused

# 11
  • Мнения: 9 894
та то няма смисъл да го гледам тогава.
Аз си мислех, че ченгето и докторката вече са съвсем извънземни и няма да ни показват някакви странни форми на живот.

# 12
  • Мнения: 4 965
А онова в съндъка на рибаря снощи какво беше? Което приличаше на главоного. И в по-предната серия, дето рейнджърът го маркира и после намериха сигнала, когато се приближиха до 1 човек.... Не се ли трансформират от едната форма в другата?! newsm78

Сепия, която уж е "тайната" - целта е да излъжат Ларкин и да спре да рови по случая.
Трансформират се - май изсмукват телата на жертвите и се превръщат в тях - бившата на Ръс, Том и т.н. - те са извънземни.
Много ми е странно поведението на Том - и спрямо извънземните, и спрямо хората. А снощи наистина ли лицето му светеше или така ми се е сторило (в края на серията). И защо в рекламата пише, че бебето на Ларкин "уж е добре"?
Някой знае ли? Колко серии са?

А Еди Сибриан все в такива сериалчета май играе - за първи път го гледах преди 15-тина години в "Спасителите през нощта" - хорор-мистери-версия на "Спасители на плажа".

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
ами било е предвидено да има втори сезон и е оставена вратичка на края, за съжаление са го спрели Sad
обаче даже заради Еди Сибриан си заслужава да се гледа  Grinning

изтеглих си с него едно ново сериалче Tilt, за едни комарджии, обаче още няма субтитри  Sad

# 14
  • Мнения: 1 040
И на мен ми допада сериала. Аз съм гледала целия 1-ви сезон - бях си го изтеглила от Интернет. Наистина краят всъщност не е никакъв края, ами направо си е начало на 2-ри сезон  Rolling Eyes Режисьорите бяха обявили, че няма да правят 2-ри сезон, но тъй като са били засипани от молби на фенове сериала да се продължи, май последно решиха да направят 2-ри сезон Thinking
До скоро в нета течеше подписка от феновете на Invasion от цял свят за продължаването на сериала, но не знам какъв е резултата Thinking

Общи условия

Активация на акаунт