Намерих тази статия за лекуване на рак

  • 2 906
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
  http://radionic.hit.bg/thecure.html

 Искам да вярвам, че наистина има вече лек за тази ужасна болест.  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 655
Благодаря за полезната статия. Не вярвам обаче да се признае официално за лек срещи тази страшна болест. Твърде ефтино ще излезе да се излекуват всички болни, ами бизнеса със скъпите поддържащи терапии...

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не прочетох цялата статия. За мен това са измишльотини...

# 3
  • Мнения: 3 161
Не можах да изчета всичко, но може и така да е. Чета една книга за детоксикация (Дао на прочистването) и в нея също има подобни идеи.

# 4
  • София
  • Мнения: 498
Прочетох цялата статия, звучи доста логично и е интересна ....

# 5
  • Мнения: 62
Благодаря за полезната статия. Не вярвам обаче да се признае официално за лек срещи тази страшна болест. Твърде ефтино ще излезе да се излекуват всички болни, ами бизнеса със скъпите поддържащи терапии...

За съжаление мисля, че си права! Чела съм, че лечение е открито доста отдавна, на принципа на някакви вълни, но според поредната конспирационна теория, всичко е било скрито и покрито, защото е много евтино и достъпно - а нали трябва пари да се печелят от лекарства, операции и други процедури.....  newsm78

# 6
  • Мнения: 686
Малко ми е трудно да го повярвам.Би било прекрасно ако е истина.

# 7
  • Мнения: 2 761
katrinela,преполагам 4е апарата на Райф има6 впредвид.Бяха писали преди време,4е този апарат е в Бг .Ина4е има и разни други писания за ле4ение,но по-добре да не се стига дотам.

# 8
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Абе човек като тръгне за оня свят,на всичко вярва.Дано пък да има решение. Praynig

# 9
  • Мнения: 335
Тази статия я четох при най-чудовищния повод в живота ми да търся лекове.
Дори изпълних рецептата за тинктурата и другото. И орехи брах, и капсули пълних...
И досега се обвинявам, че се оставих да ме разубедят да я приложа.
Само един ден изпълних схемата. Това беше единственият ден, в който човекът се почувства много по-добре (макар че, непосредствено след орнитина не беше).

Проблемът е, че Хилда Кларк е доста възрастна жена, няма много информация за нея, някои я изкарват луда. Самата книга е много стара.
Въпреки това и грамажите за карамфила, и тези за пелина не надхвърлят максимума за безвреден прием на ден според всичко, което четох за билките, за да се убедя, че това не може да навреди.

Тази тема улучи най-големия ми проблем.
Ако бях сигурна, че няма да навредя, ако бях приложила схемата докрай... Нямаше ли въпросът със съвестта ми да не ме тормози днес...

# 10
  • Мнения: 77
  Холограма, повярвай че ако преди четири години бях прочела тази статия щяхме да приложим и този метод. Близките които загубихме може би щяха да са живи още, а може би не - няма как да знаем това, но е и вярно, че само този който не е живял в такъв ужас може да махне с лека ръка и да каже, че това са измишльотини. Когато добрите лекари ти кажат че това е което могат да направят, а то е почти нищо, и когато всеки ден се появява нов страничен ефект в следствие на основното заболяване не мислиш дали са измислици, а търсиш чудото.
 Нека сме здрави!   bouquet Това е безценно.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
...но е и вярно, че само този който не е живял в такъв ужас може да махне с лека ръка и да каже, че това са измишльотини...

Душа, преживяла съм малко повече от ужас  Stop... И пак махвам с лека ръка...

# 12
# 13
  • Мнения: 77
...но е и вярно, че само този който не е живял в такъв ужас може да махне с лека ръка и да каже, че това са измишльотини...

Душа, преживяла съм малко повече от ужас  Stop... И пак махвам с лека ръка...

 Съжалявам, сигурно не съм права.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
...но е и вярно, че само този който не е живял в такъв ужас може да махне с лека ръка и да каже, че това са измишльотини...

Душа, преживяла съм малко повече от ужас  Stop... И пак махвам с лека ръка...

 Съжалявам, сигурно не съм права.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт