Майстор мебелист в Бургас или фирма от който/която сте доволни

  • 4 329
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Имам проект за спалня и майсторът, който ми прави кухнята иска за гардероб с плъзгащи се врати, две единични легла един тесен, висок шкаф и две малки нощни шкафчета тлъстата сума от 3160 лв. Мисля, че нито цената на материалите, която ми иска (ще са български- на кроношпан), нито труда му отговарят на реалността ( като пример ще дам двете малки нощни шкафчета според неговите изчисления ще ми струват 220 лв материали и труд без дръжките).
Ако някой от вас може да ми препоръча сериозен майстор или фирма в Бургас, (който да работи качествено) и от който/която е останал доволен ще съм много благодарна.  Бих искала да видя още поне 2-3 оферти преди да си избера кой ще ми изработи спалнята

# 1
  • Мнения: 4 546
магазин Навора - 826709. там ни дадоха най-добрите оферти, а по изпълнението нямам забележки  Peace

# 2
  • Мнения: 212
Здравей elfljo, аз октомври месец си поръчах кухнята при един майстор в кв.Сарафово, той има работилница там, но сега разбрах че си е преместил работилницата в някакво село newsm78, аз лично останах много доволна от него, защото я направи много бързо / аз го пришпорих малко че ми е спешна/. Наистина си разбира от работата човека. Аз имах някаква идея как ще изглежда кухнята, но като дойде да вземе размерите, направо ми промени представата / но за добро/. Като започна: този контакт трябва да го изместите по-нагоре той е за аспиратора, тук си пуснете двоен контакт, ще ви трябва, тази тръба за мръсната вода ще я преместите по-наляво. Абе адски съм доволна от него, вратичките на шкафчетата ми са под конец равни. Ще ти изпратя на лични снимки ако успея да прикача. Верно че ми се стори малко скъпичко, но като се замисля си заслужаваше, нямах нито една забележка. Фирмата му се казва "АБВ и син", ако искаш телефони ме питай на лични.

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 13:50 от minion4е

Общи условия

Активация на акаунт