rodix sas sekzio,sega sam bremenna vav 5 mesez i me interesyva kakva e veroiatn

  • 682
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Zdraveite mami,
predi 5 godini rodix sas sekzio,sega sam bremenna vav 5 mesez i  me interesyva kakva e veroiatnosta da rajdam pak sekzio.Dvamata doktori s koito se konsyltirax mi kazaxa 4e kato sam rajdala sekzio  shte rajdam pak sekzio,i 4e po prinzip  sled sekzio riadko se navivat na normalno rajdane.Niakoi poznati mi kazvat 4e kato s minali 5 godini ot parvoto rajdane sega niamalo problem,a vsashnost niakoi znaeli kolko godini triabva da minat za da ne se nalaga sekzio.

# 1
  • Мнения: 2 005
Мисля,че спокойно може да родиш нормално Rolling EyesУспех  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз така мисля,но лекар ще прецени.Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
Нека лекар да прецени.
Тук съм срещала мамчета, които раждат нормално след секцио, но въпреки всичко, лекарят преценява най-добре.
Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 2 818
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135444.0;all Прегледай тази тема, ще ти е полезна!  Peace

# 5
  • Мнения: 640
Ако ти е нормална бременността и бебето си е застанало правилно не е необходимо да е секцио. Скоро братовчедка ми роди второто си дете нормално, а от секциото бяха минали 2 години. Но ако отново си имаш показания за секцио, то просто няма къде да се дърпаш Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 896
Аз родих със секцио преди 2 години и сега живот и здраве ако всичко е както трябва с бебето, ще раждам по естествен път. Стискам ти палци да успееш!

# 7
  • Мнения: 2 567
Тук дори казват, че 1г след секциото е възможно нормалното. Какви са по-точно доводите на 2мата наблюдаващи те лекари? Ако е по медицински причини, разбирам да се наложи пак, но ако доводът им е 1 път секцио-всички последващи пак са секцио, не съм съгласна  Naughty

# 8
  • Мнения: 832
Нека лекар да прецени.
Тук съм срещала мамчета, които раждат нормално след секцио, но въпреки всичко, лекарят преценява най-добре.
Успех   bouquet

И аз съм срещала такива. Защо да не може, минало е достатъчно време. Не виждам какво би могло да пречи да си родиш нормално, щом това е избора ти.

# 9
  • Мнения: 2 616
И аз знам, че след втората година не би трябвало да има проблем за нормално раждане.

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Чувала съм и двата случая. Майки,раждали първи път със секцио, после нормално и майки, раждали и двата пъти секцио. Според мен се довери на лекаря. Поискай още мнения.

# 11
  • Мнения: 742
И аз знам, че след втората година не би трябвало да има проблем за нормално раждане.

Това ми го казаха на изписване от родилно. Wink Така, че ако всичко е наред не би трябвало да е секцио  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 614
Момичетата вече са ти дали линк към темата на emem за вагиналното раждане. И според мен няма проблем да родиш нормално, разбира се не съм лекар да преценя. НО ако е нормална бремеността, и няма никакви утежнямащи фактори.... изборът би трябвало да е твой.
ВЕче има и раждане във вода в Св. София (Тина Киркова) така че, изборът как да изживееш този момент е твой! Peace
Ако искаш можеш да погледнеш и тази тема

Общи условия

Активация на акаунт