Какво Ви е мнението за количката "Каролина" на Чиполино

  • 1 570
  • 22
  •   1
Отговори
Това е питанката ми. Благодаря на всички изразили мнение.

# 1
  • Мнения: 7 106
Аз съм имала Каролина+, демек по-старият модел и съм супер доволна от нея. След като изпотрошихме 2 летни Бревита за няма и 4 месеца си я отвозихме. Исках да сме модерни, но Каролината излезе желязна. Сега и  племенницата ми ще я наследи  Laughing.

# 2
  • Мнения: 872
И аз съм доволна от този модел.

# 3
  • Мнения: 4 564
много съм доволна

# 4
Не Ви ли правят проблем малките предни колела?Аз се притеснявам най-много за това,тъй като съм виждала на други колички как направо"играят" и завиват накъдето си искат.

# 5
  • Мнения: 1 489
Не Ви ли правят проблем малките предни колела?Аз се притеснявам най-много за това,тъй като съм виждала на други колички как направо"играят" и завиват накъдето си искат.
И ние бяхме с такава и съм страшно доволна.А това за колелата,на мен ми е по-удобно,защото за да завия не трябва да я повдигам на задните колела,а просто завивам (ама че обяснение дадох)

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз съм много доволна.Миналата пролет я взехме и въобще не съм я спирала.Цялата зима изкарах с нея.А за колелата могат и да се стопират/аз така я ползвам/.

# 7
  • Мнения: 7 106
Не Ви ли правят проблем малките предни колела?Аз се притеснявам най-много за това,тъй като съм виждала на други колички как направо"играят" и завиват накъдето си искат.

Всъшност не са от най-малките, а и предимството им е това, че самите те са по-широки, което ги прави по-маневрени.
Аз никога не съм имала проблем с тях, въпреки калпавото състояние на улиците ни. пък и витаги можеш да ги застопориш ако искаш.

# 8
  • Мнения: 2 381
Една приятелка е с такава количка.Много е доволна и на мен също ми харесва.Има голям кош, табличка, джоб на гърба на облегалката, 2 нива.Лесно се управлява и е лека.

# 9
  • Мнения: 2 467
+ голям кош за багаж; табла; лека;
-  къса (на спящо дете доста му стърчат крачетата);  тясна - поне за моята бебка се оказа че има и по-широки; малки колела;

Толкова ми идва  Peace

# 10
  • Мнения: 1 640
Недостатъци:няма легнало положение на коша,тесен и къс кош!
  Предимства: лека,маневрена,джоб,табла с място за шишета,здрава стъпенка/за краката/,прозореж на сенника,колани здрави,отварящ се борд/табла/,гол.багажник.ХУБАВ ДЪЖДОБРАН!С цип се закрепва за сенника!
  Не е идеална заради коша си!Харесва ми и е много подходяща за топлото време,за пътуване с автобус или кола-малка и компактна е!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Kупихме си същата.Има легнало положение,в случай,че бебе заспи.Освен,че е много удобна тя е и много красива.

# 12
  • Мнения: 2 211
Най - голямото удобство е, че когато детето заспи, табличката може да се премести на нивото на краката. Така количката се удължава и може да се ползва и от по - голямо дете.

# 13
  • Мнения: 256
Ние сме с такава вече близо 10 месеца и си е здрава. А табличката много я ползваме, щото докато се возим му давам парченца мандарина или други вкусотиики и той хем хапва, хем развива координацията.

# 14
А дръжката не е ли много ниска, не искам да бутам наведена. Гледах модел 2006 и ми се стори ниска, не съм виждала новите / освен в сайта на Чиполино/ и се чудя дали ще са пак нисички. а пък ми харесаха новите им десени.

Общи условия

Активация на акаунт