Телефони и контакти на добри алерголози в Бургас и София

  • 4 631
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
 Искам да направя алергологичен тест на дъщеря ми.Моля нека някой да ми даде координати на добри алерголози в Бургас и София.Може и на частни кабинети.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: X
В Бургас май има само две алерголожки ,само една от които е специализирала за детска.Това е адреса й, а иначе работи в МБАЛ -Бургас
Д-р Росица Цонева
Бургас-8000
ж.к.''Меден рудник'' бл. 59 вх. Б ет. 6 ап.35

# 2
  • Мнения: 145
Здравей мга да ти препоръчам Д-р Мустаков той се намира в софия,много е добър поне сподер мен.Телефон можеш да намериш в интрернет страницата му ,като я потърсиш чрез гугала.
Успех

# 3
Не бих те съветвала да ходиш при Д-р Мустаков.Поне аз не съм доволна.Синът ми от една година пази диета, на специална схема с лекарства е и няма никакъв ефект.Мустаков му каза че има алергия към кравето мляко, което според мен както и според други лекари не е верно.От една година синът ми не яде никакви млечни продукти а петната по кожата продължават да излизат.Дори и самия Мустаков при последния преглед се учуди много на тези петна.При допир  до кожата на синът ми излизат червени петна които изчезват след 15мин.

Общи условия

Активация на акаунт