къпане с пластмасово шезлонгче

  • 1 107
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте!
Според вас кога трябва да използвам пластмасовото шезлогче за къпане което се поставя вътре във въничката. Бебчето ми е на 31 дни и все още не смея.

# 1
  • Мнения: 475
Аз никога не съм използвала.От самото начало си къпем бебка в най-обикновено корито и нямаме никакъв проблем.Малко нефункционални ми се струват тези шезлонги. newsm78

# 2
  • Мнения: 2 553
Ние с голям кеф си го купихме, само веднъж го пробвахме - оказа се супер неудобно и това беше  Joy

# 3
  • Мнения: 300
Ние се къпем с такова шезлонгче от втората седмица. Страшно ме улеснява в банята, а и раката не ми се изморява да я придържам малката в удобната за мен поза. Сега е голям кеф защото Дияна маже да си играе с играчки докато се къпе, а и мама спокойно може да си ползва двете раце.

Първоначално когато ни го подариха не ми изглеждаше много удобна за ползване вещ, но сега не се къпем без него. Спокоина можете веяе да го ползвате.

# 4
  • Мнения: 942
Ние с голям кеф си го купихме, само веднъж го пробвахме - оказа се супер неудобно и това беше  Joy
Ох и при нас така Sad

# 5
  • Мнения: 574
Не съм купувала сестра ми имаше и каза че не и е било особенно полезно затова взех неиното и се оказа права!Върнах и го  Peace

# 6
  • Мнения: 601
Не съм ползвала. Имах чувството, че ще им убива. Къпя ги в анатомична вана и на дъното слагам дебела хавлиена кърпа. Като бяха по-малки им слагах детска възглавница под главите.

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И ние си купихме такава стойка, мисля да я ползвам още след първата седмица- поне да видя дали ще ми е удобно. Пожелах да я имам, за да не къпем винаги двама, а да съм самостоятелна.

# 8
  • Мнения: 678
аз използвам хавлиено шезлонгче и ми е много по удобно Peace

# 9
  • Мнения: 1 289
От три дни го ползваме и съм много доволна.  newsm35 Първо измивам на мъника гръбчето и го оставям в шезлинга...Той се чувства като цар...И така докато си лежи и се разглежда си му мия телцето.

  нещо подобно на тази е.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 10:30 от mimi_81

# 10
  • Мнения: 1 986
  Аз ползвах такъв шезлонг през първия и втория месец-беше ми удобно PeaceСега вече я къпя без него Wink

# 11
  • Мнения: 750
Пробвах и такъв и хавлиен си взех....ами нещо не са ми удобни,незнам що newsm78Сега си се къпем в обикновенно корито с newsm78 хавлийка на дъното (бебка е на месец)! Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 361
От самото начало- за да придържа бебчо, по-стабилно е, когато се къпе.
Пробвай го, без да се притесняваш и тогава ще прецениш дали ти е удобно.
Аз лично реших въпроса с анатомично коритце и съм доволна.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 389
Още от самото начало го ползвах,докато свикна.Чувствах се по-сигурна.След месец,два свихнах и без него.Така че, пробвай и прецени сама.

# 14
  • Мнения: 2 616
аз използвам хавлиено шезлонгче и ми е много по удобно Peace

Май и аз такова ще взема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт