защо магнерот?

  • 826
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 315
Когато бях в 20г.с ходих на ехограв при моята докторка.Каза,че бебето е малко по-малко ,от колкото трябва да е за този период.Изписа ми магнерот и каза,че бил за разтеж на бебчо.Четох по форумите,че го изписват най-вече при контракции,а аз нямам никакви оплаквания.Някой има ли информация дали този магнерот наистина се изписва и за разтеж на бебето?Притеснявам се,4е може да има нещо,а да не ми казват. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 656
Когато ми бяха понамалели контракциите и си признах на докторката че не го пия вече, тя ми се накара и каза "То е за бебето да се храни по-добре, за контракциите (по-скоро против тях) е но-шпа или бусколизин"

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Когато бях в 20г.с ходих на ехограв при моята докторка.Каза,че бебето е малко по-малко ,от колкото трябва да е за този период.Изписа ми магнерот и каза,че бил за разтеж на бебчо.Четох по форумите,че го изписват най-вече при контракции,а аз нямам никакви оплаквания.Някой има ли информация дали този магнерот наистина се изписва и за разтеж на бебето?Притеснявам се,4е може да има нещо,а да не ми казват. Rolling Eyes
Това е едно от действията му в организма, наред с намаляване на нервно-мускулната възбудимост /напр. крампи, контракции.../ По време на бременност е необходимо приемането на  по-голямо количество както за растежа и правилното развитие на плода, така и за нормалното му износване. Пий го спокойно Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 315
Много ви благодаря!Вече съм  по-спокойна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт