Получих картичка

  • 1 176
  • 16
  •   1
Отговори
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Е, това е. Получих картичка от cho4o от Канада. Само че не за Баба Марта, а за Коледа. Точно два месеца е обикаляла Канада, има канадски печат от 28.02.2007, а в Англия пристигна на 6 март. Днес като видях и онемях. Rolling Eyes
Благодаря ти чочко за Коледната картичка.  bouquet
Извинявам се, че пуска цяла тема, ама се чудех къде да благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 363
 Grinning Grinning
Даваш ми надежда, че майка ми може да си получи лекарствата и снимките изпратени по различно време началото на Януари и средата на Февруари.

 Grinning

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
 Twisted Evilтюх, би рекорда на моята картичка до Холандия, "само" месец и нещо е пътувала Crazy

# 3
  • Мнения: 3 423
Канада голяма, преспи дълбоки,
пощальоните ходят пеша.

# 4
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Само пак да повторим - от кога е канадския печат? Grinning

# 5

Ех за същото време като моята (само че аз я парих за България), и тук няма сняг и пощальоните са на колелета  Joy

# 6
  • Мнения: 1 793
И аз днес получих Коледна картичка от cho4o.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 195
Az puk pratih ot Holland do Holland i razstoqnieto e edva 15 km. Karti4kata pristigna pri polu4atelq sled 2 meseca sled kato e stignala 4ak do Moskva !  Rolling Eyes
No se radvam , 4e vse pak e pristignala  Laughing

# 8
  • Мнения: 354
Ами и аз получих вчера коледната си картичка от cho4o.А между другото много и се зарадвах Party

# 9
  • Мнения: 3 880
Ами и аз получих вчера коледната си картичка от cho4o
И аз днес получих Коледна картичка от cho4o.  Simple Smile
Получих картичка от cho4o от Канада.

Хехе  Joy
което ме навежда на мисълта, че Чочо ги е пуснала тези картички през февруари, щом всичките масово ги получавате сега Laughing

Чочо, къде си да разкриеш загадката Wink

# 10
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Е, Ани ти би мойта с един ден! Laughing Като пуснах темата мислех, че е куриоз тази мойта картичка, а то какво се оказа. чочо, къде си, я кажи колко мами още има да получават картички?

# 11
  • Мнения: 7 914
А?!?... току виж и мойте 2 дето ги пуснах септември за БГ пристигнали по някое време -  надеждата умира последна Joy

# 12
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ааа, хора, тва за пощите е болна тема...
Сори, ако спамя темичката на Дорет, ама не мога да не се оплача от българските пощи #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ние пратихме миналата година на систъра в Милано мартеници за 1 март а тя ги получи месец-месец и половина по-късно #Crazy #Crazy Shocked
За тая година не знам какво ще стане... Thinking newsm78 newsm78
Иначе по друг повод са ни идвали писма от чужбина с разкъсани пликове и печат от пощите, че те видите ли ги били получили в такъв вид #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked #Cussing out

# 13
  • Мнения: 11 306
Грешката (пардон, датата) не е във вашия телевизор.
Моята от Чочо пристигна също вчера.

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да са ви честити картичките! Моите в България пристигнаха в началото на февруари.
Обаче  Naughty и канадската поща не оства по-назад. Само дето там колко милиона живеят???? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт