GOSTUVANETO NA BA6TA MI ZAVAR6I,UTRE SI TRAGVA-MAKA MI E:(

  • 539
  • 5
  •   1
Отговори
izvinqvam se parvo,no nqma kredor  :oops:mnogo mi e ma4no i tejko :cry:ba6ta mi be6e na gosti za 3sedmici,no utre  si tragva za bg...takava tagaaaaaa male  napravo,nemoga da spra da se civrq.taka sviknah s prisastvieto mu v nas a i da6teri4kata mi sa6to,sega pak sami:(tatkoto(saprugat mi)e na rabota ot sutrin  i dokasno ve4er i vse sami,4uvstvam se mnogoooo samotna,nqmam i mn drujki tuk(balgarki nikakvi)vs ostanali zabarzani v ejednevietyo si pak i dr mantalitet,ne doidat taka da si piinem kafence,laf4e...ta glavnatami misal e,4e neznam kak 6te izdrarja prez sledva6tite dni dokato svikna 4e e prazna ka6tata bez nego(s nego mnogo si udisvame na akalite i sme si slabost edin na drug)nqma da e sa6toto pak kato ostanem sami s malkta i tq taka mu se radva6e,no...neznam za6to go pi6a tuk,no tuk sred vas namiram uteha zatova vi pi6a Peace

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И аз винаги така се чувствам, когато някой от нашите родители ни е бил на гости. Те обикновено идват за около 1 месец, защотото не си заслужават пътните разноски, ако ще стоят 2-3 дена, та и ние свикваме с тях и да са около нас.
Но не тъгувай - да са живи и здрави - пак ще ги видиш! Не забравяй, че не си самичка - все пак имаш дъщеричката ти около теб по цял ден.



# 2
Zdravei Entusiast,

razbiram te mnogo dobre. Az sam mnogo blizka s maika mi. I znam kakvo e kato postoi i si tragne za Bg.
Pri men e razlichno smaja mi. Toi raboti vkachti i e po zial den tuk, no ne se razbirame mnogo, toi ne pravi nichti s malkia (i s men...), i se chuvstvam samotna. Kakto kazvach, trudno e i bez priateli na chacha kafenze.
Az taja vse poveche za Bg i mislia za razdiala s tatkoto. Ta kaji si, che ako s tatkoto ste dobre i se obichate, znachi si chtastlivka.
Az samo chakam da razbera dali moga da se pribera v Bg s deteto bez bachtata da mi pravi problemi. Niama da mu precha da go vijda, no tuk sama niama kakvo da pravia.
Inache vinagi e trudno niakolko dni sled kato gosti ot Bg si zaminat. Az v tezi sluchai mnogo izlizam s malkia, peem, igraem.
Ne znam v koya darjava si. Az sam vav France, ot 14 godini, i mi e trudno da imam priateli kakto v Bg. A i svazrastta se pravi po-trudno priatelstvo. Tuk imam edna priatelka ispanka. S neia e malko s kato bulgarka, no sme dalechko, vijdame se 2 pati v sedmizata nai-mnogo. No darjim da se vijdame, inache e trudno.
Bulgari ima dosta tuk i vse ticham sled tiah, no te ili sa s deza koito ne govoriat bulgarski, ili sa nedoverchivi kam drugite bulgari. Samo edna priatelka bulgarka imah i tia zamina za Kanada, ta si piem kafe govoreiki si po telefona.
Pojelavam ti uspechno povichavane na nastroenieto sled zaminavaneto na tvoya tatko, i veseli igri s malkata,
                                                                                   M.S.

# 3
  • Мнения: 7 091
Лили, радвай се, че все пак е бил с вас, макар и за малко.
Майка не съм виждала от 2 години, татко почти от 3, нито един от двамата не е идвал и не може и да дойде занапред, малката не са виждали въобще, а Калин беше съвсем малък като бяхме в БГ.  Cry
Мисли си за следващия път когато ще се видите  bouquet Hug

# 4
Оффффф да Тнадоори,парва си...мале не ти завиждам,наистина представям си какво ти е пък на теб Confusedмного кофти ситуация бре с тази чужбина,но за жалост няма как...далеч сме ,но пък родителите ни поне  несе притесняват за нес в смисал финансово,че можем да сипозволим да си купим на децата нужното,че недай  си Боже и на лекар да му се наложи на човек тук вс.многггго уредено(Белгия)много нещта са уредени,но за сметка на социалния ни живот(на някой от нас) Rolling Eyesтака е за жалост жертваме едното за сметка на другото Cryднес денят ми мина  в ужасна мака и сълзи CryБЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА ВИ  bouquet

# 5
МАНОЛСКА,съжелявам че съдбата те е довела до това положение Confusedдано е за добро,искренно ти го  Peaceжелая,но  щтом такова е отношението на съпругат ти,гледай смело напред към щтастието си,твоето и на детедо Hugмале 14 год...аз съм в Белгия от 5 г.и ми е дотежало вече newsm78радвам се на малкта,но като няма с кой да споделиш да обсади човек дадено нещто и му дотежава на човек Confusedне се чувства на място,но за по добър  живот на децата ни стоим тук..понякога се чудя дали наистина това е най-доброто   newsm78като не се чувстваме истински щтастливи  Rolling Eyesи така се вратя в един кръг  от мъка-радост(когато наближи прибиране в БГ при родители) и самота Confused(когато пак се приберем в дадената  страна)

Общи условия

Активация на акаунт