ТФЕ при доц.Балев

  • 2 331
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Здравейте!
Водих моя син на ТФЕ при доц.Балев. Направи снимки с ехографа и каза, че всичко е наред. Смятате ли, че мога напълно да му се доверя и достатъчен ли е този преглед за да се открият отклонения ако има такива. Нещо ме човърка от вътре и за това реших и вас да  питам, особено като не ме оставя да спя през нощта малкото зверче.

# 1
  • Мнения: 1 234
 Peace Със сигурност може да му се има доверие. Той диагностицира първото ми дете без колебание, с вярна диагноза. Също ходих и през цялата втора бременност при него. И от други познати знам, че определено на него може да се разчита.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Благодаря ти за отговора! В същност аз май иссках друго да попитам - чрез ТФЕ  възможно ли е да се видят всички отклонения в мозъка - напр.кисти, т.т да ли е достатъчно надеждно или се налагат и др. прегледи.

# 3
  • Мнения: 1 234
В същност аз май иссках друго да попитам - чрез ТФЕ  възможно ли е да се видят всички отклонения в мозъка - напр.кисти, т.т да ли е достатъчно надеждно или се налагат и др. прегледи.
При нас беше открита хидроцефалия. Но си мисля, че няма причина да не се видят кисти, та нали с ехограф се откриват и такива в другите органи. newsm78
Дано се включат и други, това са моите предположения.

# 4
  • Мнения: 4 414
Благодаря ти за отговора! В същност аз май иссках друго да попитам - чрез ТФЕ  възможно ли е да се видят всички отклонения в мозъка - напр.кисти, т.т да ли е достатъчно надеждно или се налагат и др. прегледи.
откриват се, да -кръвоизливи, кисти, разширени вентрикули, хидроцефалия. ако има някакви съмнения и не е ясно, би трябвало да те пратят на ЯМР.
иначе нямам опит точно с този доктор...теб какво те притеснява? защо сте правили ТФЕ?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Този д-р прави ФМ и в 20 г.с откри малка кистичка на някаква обвивка в мозъчната кора. Още тогава каза каза, че има вероятност до края на бременоста да изчезне, но дори да остане не е проблем - хората си живеят с такива кисти, но трябва да се проследи. Аз по ред причини до края на бременоста не отидох. От форума разбрах за ТФЕ и реших да го заведа чак сега Embarassed.  Занесах му и снимката от предния преглед. Той го прегледа и каза, че кистата я няма - до колкото разбрах разгледа на всякъде главичката и каза, че всичко е наред. Не мога да обясня какво ме тревожи - както казах в началото на темата нещо все ме човърка. Иначе той си се развива напълно нормално за възрастта си, а ма аз май нещо не съм в ред - имам чувството, че психясвам Embarassed

# 6
  • Мнения: 4 414
не се психясвай...такива неща се виждат на ТФЕ. а и е напълно възможно да е изчезнала кистата. има много такива случаи. бебчо се развива добре, няма киста - радвай му се! Hug

# 7
  • Мнения: 1 234
не се психясвай...такива неща се виждат на ТФЕ. а и е напълно възможно да е изчезнала кистата. има много такива случаи. бебчо се развива добре, няма киста - радвай му се! Hug
Напълно подкрепям agneshka Peace.
Доц.Балев, не е от лекарите, които биха те успокоили неоснователно, нито пък биха те изплашили безпричинно. Все нещо или в двигателно или в нервно-психично отношение щеше да се прояви.

# 8
  • Мнения: 5
искам да те уверя че щом тои ти е казал че всичко е наред значи е така.страхотен специалист.на нас ни откри хидронефроза на бъбрека още докато бях бременна , и каза че може да се оправи до края на бременноста но уви не.пак ни гледа, правихме и цветна снимка.пратиха ни в софия, а хирурга като видя кои ни е гледал каза : аз вярвам повече на Балев отколкото на снимката която са ви правили и другите изследвания.така че спокойно. Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Благодаря ви момичета за успокоителните думи! Hug
Много здраве на вас и семействата ви и весел празник утре!  bouquet

# 10
МИЛА НЕ РАЗБИРАМ ОТ ДРУГО ,НО НА ДОЦ. БАЛЕВ МОЖЕ ДА ИМАШ ПЪЛНО ДОВЕРИЕ .УДПОКОЙ СЕ ЩОМ ТОЙ КАЗВА ,ЧЕ ВСИЧКО Е ОК. Hug

# 11
  • Мнения: 49
ДоцлБалев постави вярна диагноза и на моя син който вече е петгодишен Диагнозата бе тежка но след операция в Пирогов вече сме добрел;

Общи условия

Активация на акаунт