Как да сваля 15 кила бързо?

  • 2 970
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817
Момичета,
имам 10-15 кила отгоре  Laughing . И ужасно искаме да си правим бебенце след 1-2 месеца като ми излезат резултатие от последната цитонамазка  Wink , но искам първо да сваля тия килца  Rolling Eyes
Как да стане?

# 1
  • Мнения: 1 436
А защо бързаш да ги свалиш точно преди бебеправенето newsm78? Нали после, живот и здраве, ще напълняваш  Grinning. Във всички случаи, 15 кг за 1-2 месеца не е здравословно  Naughty. Наблягай на здравословната храна, пък каквото сабя покаже  Peace

# 2
  • Мнения: 375
мила и аз съм 10-15 кг отгоре ,но ме е страх да започна да ги свалям бързо по време на бебеправенето.Наи добре е  на разделно хранене и по малко,но по-често Wink

# 3
  • Мнения: 6 390
За 1-2 месеца не може да стане  Grinning
Като начало -яж половин порции  i до 18h най много, oshte някакво физическо движение, и бавно но сигурно ще дойде резултата  Wink Flutter

# 4
  • Мнения: 191
Здравей,
ще ти дам един съвет, недей преди бебеправенето да отслабваш дръстично, и аз имам този проблем и съм се съветвала със специалист, казаха ми преди забременяването да не се подлагам на програми за отслабване, защото влияе на организма като цяло и на хормоналния баланс.
Успех ти желая и скорошно забременяване:) Peace

# 5
  • Мнения: 9 077
В подфорум Красива мама има много режими, но на теб не ти трябва нещо драстично.
Препоръчвам ти Зоната. Имам пусната тема за нея.
В никакъв случай недей да правиш масовата грешка да минаваш само на салатки, просто защото ефект няма да има.
 Hug

# 6
  • Мнения: 2 641
quote author=.:.Stef.:. link=topic=170895.msg3372778#msg3372778 date=1173255440]
Препоръчвам ти Зоната. Имам пусната тема за нея.
 Hug
[/quote]

Каква е тази "Зоната"[?

# 7
# 8
  • Мнения: 1 495
И аз смятам, че трябва да си изградиш просто един здравословен режим, който би спазвала и след като забременееш, а ако и отслабнеш малко добре дошло. При всички случаи е по-добре да подготвиш тялото си и да укрепнеш организма преди бременността, а не да го отслабваш с диети.

# 9
  • Мнения: 656
Свалянето на 15 килограма за 2 месеца си е стрес за организма. Според мен би повлиал дори и на хормоналния баланс.
Помисли си струва ли си.
Така или иначе през бременеенето ще качваш килограми (аз качих 22-25 двата пъти), и ще трябва пак да възстановяваш.
За мен 15 килограма е нормално да свалиш за 1 година, а съм чувала да казват, че колкото по-бавно ги сваляш, толкова по-трайно ще е това.

Аз съм сваляла 15 килограма за 1 година без диети, просто послушах майка ми, която каза "почни да ядеш без да преяждаш". Номера е да спреш, преди да се усетиш "препълнена". Един възможен начин е това с половината порция, тогава ще ти дойде въпроса "имам ли нужда от втората половина".
Освен това след раждането, най-добре се отслабва, като почнеш да ядеш количеството, което даваш на детето...
Успешно бременеене, чувала съм че някои по-пълни жени през бременеенето всъщност отслабвали - бебето дърпало от техния запас...

# 10
  • Мнения: 4 700
И аz съм с 10 килца от горе, ама ми каzаха, 6том сме ре6или да имаме бебе да не се отслабва драсти4но. Може да попре4е на овулацията. Иzоб6то такива драсти4ни/бърzи/ промени в теглото не са добре zа органиzма

не6то не по темата. И аz съм в ДЕ, ама 2 месеца zа реzултат от цитонамаzка не съм 4акала. Верно 4е тук са по бавни, ама ти направо ме уби.  newsm78

# 11
  • Мнения: 9 077
И аз за това се зачудих, но може нещо да има недоразумение в изказа Thinking

# 12
  • Мнения: 1 817
И аz съм в ДЕ, ама 2 месеца zа реzултат от цитонамаzка не съм 4акала. Верно 4е тук са по бавни, ама ти направо ме уби.  newsm78

Аз имам гинекологичен проблем и трябва да чакам до 3 април да ми излезат цитонамазката и няколко други изследвания, тъй като докторката е в отпуска до тогава.  Naughty
И не трябва да забременявам докато този проблем не се реши, защото ако са ми лоши изследванията, ще трябва да ги повторя и после да се лекувам. Но не ми се обясняваше на дълго и широко. За това написах само, че чакам цитонамазка без да се замисля, че това звучи странно.  Hug

# 13
  • Мнения: 15 619
Не ги сваляй бързо, ползата няма да е кой знае каква. Ще си ги върнеш още по-бързо след това, особено ако забременееш и се отпуснеш...

# 14
  • София
  • Мнения: 2 521
А бе момичета, някъде съм чела че жените с повече мазнинки в коремната област забременяват много по-лесно от клющавелките - това е съвсем сериозно, не се бъзикам, яйчниците и яицеклетките са по-защитени ли не знам какво е обяснението но това е научен факт!

Общи условия

Активация на акаунт