Препоръчайте ми музикална играчка

  • 689
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Препоръчайте ми музикална играчка!
Имаме си бебче на месец и половина и заспива и се успокоява лесно с музикална въртележка, но мелодията е кратка и като спре трябва пак да навивам, а ако не съм в стаята докато отида да я навия и успокоението ме е отишло на вятъра  Mr. Green Сега започнах да му пускам едно плюшено мече, че е с по дълга мелодиика, ама и него трябва да пускам 3-4 пъти още. Та ми се иска някаква музикална играчка, коята да е с по-продължителна песничка. Препоръчайте ми, моля!!! Какво ползвате Вие за приспиване и успокояване!?
Благодаря и приятен ден!!!

# 1
  • Мнения: 128
Ние купихма една звездичка, която има 3 мелодии и прожектира мечета на тавана. Може да се настройва на 5 и 10 минути. Взехме я от Метро , но не знам при вас има ли Метро. Една позната ми я препоръча и съм и много благодарна. Дори да не се заглежда много по мечетата мелодиите я успокояват. Струва около 54 лв мисля.......

# 2
  • Мнения: 3 457
има на чико музикални играчки за легло с дистанционно Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 276
Ние купихма една звездичка, която има 3 мелодии и прожектира мечета на тавана. Може да се настройва на 5 и 10 минути. Взехме я от Метро , но не знам при вас има ли Метро. Една позната ми я препоръча и съм и много благодарна. Дори да не се заглежда много по мечетата мелодиите я успокояват. Струва около 54 лв мисля.......

А можеш ли да ми кажеш марката? Дали е същата звездичка като тази в Бонжур /Варна/.....
Благодаря ти предварително!

# 4
  • Мнения: 128
ами на звездичката пише TOMY.    ето тук я има    http://www.tomy.co.uk/products/starlight-dreamshow/  незнам дали е същата като в бонжур....

# 5
  • Мнения: 791
Много е хубава тази звездичка  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 847
Аз си взех тази
Просто е страхотна. Мелодийте са на Моцарт, Бах и Дебюси и свири 20 минути. Вече й махнах горната част, защото Димана е на 6 месеца и сега си играе с музикалната кутия. Много успокояващи мелодии. Горещо ти я препоръчвам. Взех си я от Премама.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 276
ами на звездичката пише TOMY.    ето тук я има    http://www.tomy.co.uk/products/starlight-dreamshow/  незнам дали е същата като в бонжур....


Благодаря ти! Мисля, че е по-различна от онази, но твоята определено ми харесва много повече!!!!!

# 8
  • Мнения: 3 457
има и подобна на звездичката на чико музикална нощна лампа Peace

Общи условия

Активация на акаунт