Почасово гледане на дете в ясли или някакви детски кътове?

  • 2 998
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Къде в София има такива? Примерно отивам в центъра и оставям дъщеря си за 2 часа в такова заведение? Чувала съм, че има някъде на пл. Възраждане такова нещо. Имате ли наблюдения върху такива и къде са?

# 1
  • София
  • Мнения: 30
има един детски клуб "Пепеляшка", май се казваше, в близост е до 3-та градска. Цената - 2лв/час.
Със сигурност има поне 1-2 и в Стрелбище.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 300
Клуб Мики маус на ул.Княз Борис І...до църквата "Свети Георги"

# 3
  • Мнения: 548
В София Ленд освен, че предлагат такава услуга (не знам обаче цената), разпространяват и една малка книжка - "Гид за родители". В него има описани къде се предлага подобно нещо и на какви цени.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ето:

гр. София,
бул. "Македония" № 19А,
на ъгъла с ул. "20-ти април",
тел. 9532618,
е-мейл: plodchetata@abv.bg  

http://www.plodchetata.com/

# 5
  • Мнения: 5 468
Благодаря ви от сърце.
А имате ли наблюдения над такива кътчета? Оставяли ли сте си децата натакива места и ако е ДА, доволни ли са били като ги вземете?

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: new*
Благодаря ви от сърце.
А имате ли наблюдения над такива кътчета? Оставяли ли сте си децата натакива места и ако е ДА, доволни ли са били като ги вземете?


за съжаление, тук Лиорена не може да се произнесе Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Elfi
Клуб Мики маус на ул.Княз Борис І...до църквата "Свети Георги"

Тук се обадих току-що... Приемат деца, които може и да не ходят, имали проходилка и ги пускали и да пълзят, обаче всичко това до 17 ч., защото след 18 всяка вечер правили рождени днии партита разни и нямали възможност да гледат деца. Значи до 17 - става... после - не.

# 8
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Liorena
ето:

гр. София,
бул. "Македония" № 19А,
на ъгъла с ул. "20-ти април",
тел. 9532618,
е-мейл: plodchetata@abv.bg  

http://www.plodchetata.com/

Звъннах и в Плодчетата... Тука на телефона ми вдига някаква фризьорка и твърди, че това е фризьорски салон. Ауууу....

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: new*
Цитат на: Liorena
ето:

гр. София,
бул. "Македония" № 19А,
на ъгъла с ул. "20-ти април",
тел. 9532618,
е-мейл: plodchetata@abv.bg  

http://www.plodchetata.com/

Звъннах и в Плодчетата... Тука на телефона ми вдига някаква фризьорка и твърди, че това е фризьорски салон. Ауууу....


ха ха ха #Onfire , ами не знам, така пише в сайта на Плодчетата.и сама можеш да видиш де.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: new*

Звъннах и в Плодчетата... Тука на телефона ми вдига някаква фризьорка и твърди, че това е фризьорски салон. Ауууу....

Че какво ти пречи да си оставиш детето във фризьорския салон, смятам ще му е забавно там Grinning
Иначе аз съм оставяла щерката по такива места за по 1-2 часа цените почти на всякъде са еднакви около 3-4лв на час. Едиснственото което те съветвам да направиш преди да оставиш детето е да разгледаш какви съоражения имат и да им кажеш тук може там не може. Защото те явно не могат да преценят девойките, които занимават дечицата и ги пускат да си щъпукат навсякъде. Една приятелка си взе детенцето с леко разбита главичка, след като каката по нейно усмотрение го е пуснала по една висока пързалка.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: new*
Цитат на: Elfi
Клуб Мики маус на ул.Княз Борис І...до църквата "Свети Георги"

Тук се обадих току-що... Приемат деца, които може и да не ходят, имали проходилка и ги пускали и да пълзят, обаче всичко това до 17 ч., защото след 18 всяка вечер правили рождени днии партита разни и нямали възможност да гледат деца. Значи до 17 - става... после - не.

Хм, ами за след 17.00 май е по-добре /а и по-лесно/ да си намериш човек...в смисъл можеш да извикаш приятели роднини...след работно време...

За съжаление и аз не мога да ти дам инфо за клуба...с Пепи ходим основно в Арена, че ми е най-близо, а като ми се налага да излизам без детенце викам майчето...

# 12
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Valeria
Цитат на: new*

Звъннах и в Плодчетата... Тука на телефона ми вдига някаква фризьорка и твърди, че това е фризьорски салон. Ауууу....

Че какво ти пречи да си оставиш детето във фризьорския салон, смятам ще му е забавно там Grinning
Иначе аз съм оставяла щерката по такива места за по 1-2 часа цените почти на всякъде са еднакви около 3-4лв на час. Едиснственото което те съветвам да направиш преди да оставиш детето е да разгледаш какви съоражения имат и да им кажеш тук може там не може. Защото те явно не могат да преценят девойките, които занимават дечицата и ги пускат да си щъпукат навсякъде. Една приятелка си взе детенцето с леко разбита главичка, след като каката по нейно усмотрение го е пуснала по една висока пързалка.

А ти къде си оставяла твоето?

# 13
Тези Плодчета вече не съществуват. Аз щях да правя рожден ден там, ама като отидох вече бяха развалили залата. А в Мики Маус е приятно, аз преди работех наблизо, а и на доста рожденни дни сме били там.

# 14
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Elfi
За съжаление и аз не мога да ти дам инфо за клуба...с Пепи ходим основно в Арена, че ми е най-близо, а като ми се налага да излизам без детенце викам майчето...

Кажи ми, Елфи за Арена как е тогава? Какви са условията? Часовете, в които има такова нещо и повече подробности.

Общи условия

Активация на акаунт