С деца на...концерт

  • 507
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
споделете ми опит, моля

искам да заведа щерката на концерта на Мейдън юни месец
вече бях доволно предупредена за възможните пробойни в пъкления ми замисъл - щяло да е блъсканица голяма (ние, естествено, не се каним да щурмуваме сцената, ако и да ни се иска да нацелуваме Брус Дикинсън Crazy), шумът щял да й е в повече (това няма кво да го обсъждаме Crossing Arms), какви "отрепки" щяла да види малката  Shocked (като че по улиците няма да ги срещне Tired)... сигурно има и други Mr. Green

ще ми бъдете полезни, ако разкажете за преживяванията си по концерти, на които сте били комплект с малчовци
благодарско Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
Досега на концерт на стадион не сме ги водили, защото и ние самите не сме ходили скоро.
Ако решим да отидем, непременно ще е с децата.

# 2
  • Мнения: 1 290
White snake бяха посетени от човечето аха-аха да се появи на бял свят.
Бях влязла вече в 9 месец.

За Мейдън таткото и дядото са на 100% (както и известно количество приятели)
мамата (демек аз) и Ив най-вероятно ще успеем да се внедрим в групичката на Шаро, освен ако баба не ни върже на някое тайно за тайфата място  Mr. Green

Разбира се ще сме някъде по-настрани и по-далеч от колоните, но определено човечето ми няма за пръв път да чуе силно музика

# 3
  • Мнения: 306
...освен ако баба не ни върже на някое тайно за тайфата място  Mr. Green

и наш`те баби мноого против  #Cussing out
после се нацупват и викат - решението си е ваше hahaha
е, ако получа предложение да ми гледат децата, ще отида без тях, ама да видим Crossing Arms

# 4
Почти всяка вечер вкъщи имаме рок парти - надуваме музиката и скачаме по леглото (голям матрак сложен направо на земята)! Те ме молят да го правим.  baby_neutral Не мога да им откажа, щото майка им по цял ден ги облъчва с някво диско и блус и латино и т.н.  ooooh!, а те очевидно предпочитат по-твърдо звучене   superuu. Голям купон става като се развилнеем  Twisted Evil

По темата - още не сме ги водили на концерт, но много се колебая и аз. От една страна искам да ги взема  family. Поне Пинцесата. Но се опасявам как ще ги опазим там ако е наистина голяма блъсканица  fight. Всъщност аз и за Мама се опасявам, че ми е една крехка... 4470

Общи условия

Активация на акаунт