Отрицателен кръвен тест и липса на менструация?

  • 22 084
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 806
Момичета, закъснява ми вече 5 дни а тестовете са отрицателни.Днес направих и кръвен и току що по телефона ми съобщиха,че и той е отрицателен, по малко от 0,100mu/l
Ако не ми дойде до другата седмица отивам на лекар и се моля да не е нещо серизно Sad
На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Каква може да е причината?
Много съм притеснена Cry, така си мислех че наистина съм бременна.. Cry Sad Cry

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 11:56 от Dime

# 1
  • Мнения: 780
Диме спокойно мила Hug
на мене ми се случи такова нещо ама с повече дни закъснение декември и после януари и нямаше някаква основателна причина лекарката каза че това може да е от всико от много пътувание от лекарства ако си пила някакви та дори и от аномалията във времето тази година
Успокой се не е нищо сетиозно   bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 9 063
Диме, спокойно Simple Smile
Знам, че си разочарована. Би трябвало кръвните тестове да покажат, имаш солидно закъснение, но явно не ти е било късмет този месец. Не унивай!
Изчакай някой друг ден и после на лекар.
Няма да е нищо сериозно, сигурна съм, то общо взето вариантите не са много де.
Може този месец овулацията ти да е била по-късно от обикновенно, което измества цикъла, нали знаеш?
Във всеки случай, не е нищо сериозно или страшно.
 Hug

# 3
  • Мнения: 1 436
И на мен ми се е случвало - закъсня със седем дена, а уж цикъла ми е като часовник. И на мен като на рошко ми казаха, че може да е от стрес, идиотското време (беше миналия март) и цял куп външни фактори. Единични случаи не били признак за притеснение  Peace

# 4
  • Мнения: 421
Спокойно мила! И на мен ми се е сучвало доста пъти - един път от притеснение и нерви,дръг път от напълняване,от отслабване,от много тренировки,от времето,от временни и незначителни хормонални изменения...от хиляди дребни нещица,които не бива да те притесняват  Simple Smile
Следващият път ти пожелавам да е заради най-желаното и чакано бебо! Само бъди спокойна - стреса е много лош спътник,а при теб от него нужда няма Simple Smile

# 5
  • Мнения: 420
Пет дни не е голямо закъснение.
Аз започвам де се притеснявам, ако не ми дойде до 14 дни.

# 6
  • Мнения: 1 436
Пет дни не е голямо закъснение.

Ааа, това е субективно  Peace. За редовен цикъл 5 дни си е сериозно закъснение.

# 7
  • Мнения: 9 063
В случая е важно, че са 5 дни, щото кръвният тест е надежден.
Ако беше правила само домашен, можеше да има надежда...нали понякога не улавят хормона, когато е по-рано...

# 8
  • Мнения: 62
На мен ми се случи миналия месец-при редовен цикъл 27 дни имах закъснение 4 дни; домашните тестовете бяха отрицателни, тъкмо търсих лаборатория, в която правят кръвен тест и на 5-тия ден вечерта ми дойде. Не мога да ти опиша разочарованието, което изпитах, при положение, че и БТ беше доста висока; просто бях убедена, че сме успяли... Close #Cussing out

# 9
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета Hug

В случая е важно, че са 5 дни, щото кръвният тест е надежден.
Ако беше правила само домашен, можеше да има надежда...нали понякога не улавят хормона, когато е по-рано...

Незнам дали от това,че още не ми е дошло, но ми мина една мисъл през главата Thinking
Дали е възможно изобщо, ако съм забременяла по някаква случайност, няколко дни преди датата на М. да не може да го засече и кръвния newsm78................просот се чудя Tired

Вижте на какъв постинг попаднах, цитирам:
"Обаче.....     Господ е рекъл друго. Започна да ми се гади сутрин и да не ми се пие алкохол  . И аз бях сигурна, че "нещото" се е случило. Изчаках достатъчно време и ходих на гинеколог, който нищо не видя, но и не отрече, че "може да има нещо в тази лигавица". ЗА по-сигурно направих кръвен тест, някъде в 4 -5 г.с. който се оказа ОТРИЦАТЕЛЕН    .  И се примирих с гаденето и лошото ми състояние, че съм болна от нещо...Все пак - кръвен тест, при който се твръди, че е 99% сигурен ... Изчаквах си, а лелката не идеше и на своя глава в края на октомври ходих на втори тест - кръвен, който вече си отчете положителен резултат. Тестове от аптеката съвсем не съм пробвала, щото според тях никога не съм бременна  .
На  прегледа останахме всички като гръмнати, защото бебето беше в 9 г.с., 2.5 см, сърдечна дейност, ръчички, крачета, а д-р Стаменов даже вика, че и плацента имало
"
 
Още веднъж благодаря  и  bouquet  bouquet  bouquet Честит 8-ми март, милички   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 12:24 от Dime

# 10
  • Мнения: 9 063
Никога не съм чувала за подобна история Rolling Eyes
Никога не съм знаела, че кръвен тест не може да отчете рано - или поне след закъснението.
Ако си забременяла преди М., тоест ако овуто ти е било късно, пак трябва да изчакаш предполагаемите 2 седмици и тогава да правиш тест.
Затова сега изчакай, може и това да се е получило.
Диме,  Hug

# 11
  • Мнения: 806
Затова сега изчакай, може и това да се е получило.
Диме,  Hug

Благодаря ти мила, радвам се че ми отговори  и аз теб те Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 421
Диме ще стискам палци да е станало това за,което мечтаеш  Praynig ии все пак ни дръж в течение  Hug

# 13
А възможно ли е на 12 ден след  О кръвният тест да даде отрицателен резултат и все пак да има бременност?

# 14
  • Мнения: 421
ами щетох на скоро статия публикувана тук (но не си спомням точно къде) за нивата на mu/l в различните етапи на бременност...таа...знае ли човек може пък да е възможно при супер ниски нива Simple Smile
 

Общи условия

Активация на акаунт