Пазете децата си!

  • 6 867
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Скъпи мами,днес в нашия парк ( Гео Милев) някакъв ненормален циганин се опитал да измъкне детенце от количката.Така че ви съветвам - бъдете особено бдителни...аз още треперя и не знам утре как ще отида пак там с Дарин.И аз както обичам по-неоживените места,за да може бебчо да спи на спокойствие,ама това ще ми е "обица на ухото"

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 412
В парка Света Троица миналата година също имаше такъв опит. Трябва да сме нащрек винаги

# 3
  • Мнения: 410
В парка Света Троица миналата година също имаше такъв опит. Трябва да сме нащрек винаги

И аз бях чула за този случай,направо тръпки ме побиват newsm12

# 4
  • Мнения: 2 891
В парка Света Троица миналата година също имаше такъв опит. Трябва да сме нащрек винаги

И аз бях чула за този случай,направо тръпки ме побиват newsm12
Уж там ходех, но не съм разбрала. Какво е станало?

# 5
  • Мнения: 1 470
    Това е ужасно!!! ShockedЗащо ви няма когато пускат подобни теми...Трябва да защитим децата си!!!Пишете предложения!!! PraynigМоля ви майчета,трябва ли да чакаме да се случи на нас?!Нека това бъде повод като при таксиметровите шофьори...Нека искаме повече сигурност и за нашите деца!!! Praynig

# 6
  • Мнения: 8 505
И без да има такива случаи,пак трябва да си имаме по едно наум (без това да прераства до степен параноя,разбира се).Всякакви откаченяци има.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ужасно е.Дано на никой не му се случва повече Praynig
 Няма да пиша друго, че ще ме баннат за расизъм!

# 8
  • Мнения: 410
В парка Света Троица миналата година също имаше такъв опит. Трябва да сме нащрек винаги

И аз бях чула за този случай,направо тръпки ме побиват newsm12
Уж там ходех, но не съм разбрала. Какво е станало?

Пак така едни цигани са се опитали да измъкнал едно бебенце в количка.Докато единия е баламосвал майката,другия се е опитал да издърпа детето от количката,добре че майката се е развикала.
Това знам,и аз го чух от друг човек,очевидец.
Направо нямам думи #2gunfire

# 9
  • Мнения: 7 106
Доста пъти са обсъждани теми от подобно естество във форумите.
Но ако се огледате по улиците и по парковете ще видите десетки бебешки колички без надзор пред магазини, пейки и кафенета. Особено пред магазини!!! И аз се чудя и мая с какъв акъл можеш да си зарежеш бебето и да влезеш да мериш панталон или да пък зяпаш просто за забавление ?!
Като майка, гледаща все още детето си и прекарваща с него по 24 часа в денонощието естествено, че и пазаруването е с него. Но съм влизала само там, където мога да вляза с детската количка, ако ли пък ми е много спешно взимам детето на ръце, независимо спи ли, яде ли и каквото и да било друго (ако естествено не съм с приятелка или мъжа ми да останат отвън с нея).

Иначе има и такива случаи, като горния. миналата година и в нашият град имаше подобен с циганка на пазара, която докато майката купувала зарзавати, бебето било грабнато от количката. За щастие пазарът ни е винаги доста препълнен, та минувачи са забелязали веднага какво става и са хванали гадната циганка  Close.

При другият случай който чух, бебе на 5 м. е отвлечено спящо от количката си, докато майката е пазарувала в магазин  Confused. Така и не се разбрах после какво е станало, но дано са го намерили.

# 10
  • Мнения: 1 930
Боже Praynig.
Ние както ходим в западния парк, а там е доста безлюдно.....направо ми подкосихте краката....

# 11
  • Мнения: 1 470
   А бе аз се чудя,на циганите не им ли стигнаха техните деца,че искат и наши?! newsm78За какво са им?!

# 12
  • Мнения: 410
   А бе аз се чудя,на циганите не им ли стигнаха техните деца,че искат и наши?! newsm78За какво са им?!

За пари,за какво друго #Cussing out

# 13
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Крадът ги сигурно за да ги продават. Лелееееее, направо настръхвам като си го помисля  smile3511. дано на никого да не се случва.

# 14
  • Мнения: 656
Преди години на пазарчето в Слатина имаше подобен случай, само че негър се опитал да открадне бебе от количка оставена пред магазина, докато майката пазарувала. Някакъв минувач спасил бебето.
Затова се учудвам на майки, оставящи количките си пред магазина. По-добре да гушнат бебето и така да влязат, голямо чудо ако някой открадне количката.
А най-странното беше в един бебешки магазин на същото пазарче, имаше табела на вратата, забраняваща вкарването на колички.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 19:53 от на Кронки жена му

Общи условия

Активация на акаунт