Повече българчета... - Радио Витоша

  • 1 846
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 712
Момичета, чухте ли за инициативата на Радио Витоша "Повече българчета за България"? Аз си спомням, че и миналата година имаше такава, но тогава ми беше далече от интересите...  Embarassed Обаче сега мисля да се включим... има ли някои сред вас, които също да мислят да участват?

# 1
  • Мнения: 9 063
Спомняммс и миналата година за нещо подобно, но май беше по Ретро радио newsm78
Може и да бъркам де...за какво става въпрос точно?

# 2
  • Мнения: 35
Сещам се, миналата година беше също на радио Витоша. Ние мислим да се включим за второ дете, ще е забавно и полезно, как мислите. Grinning  bouquet

# 3
  • Мнения: 712
Ами... нещо от рода на най-дългата любовна нощ... всички двойки, които са се записали за участие правят бебе една вечер в 7 хотела в 7 града и после ох, обърквам се какво беше  Embarassed  Rolling Eyes ... чакайте, мернах статия по въпроса, ще постна линк

http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=7430

Ами, горе-долу това е. Аз чух нещо да споменават по радиото, но бях в движение и не разбрах добре, информацията ми е само от тази статия, а в сайта на радио Витоша не видях да има инфо. Но идеята е страхотна, мисля, че ще е приятно изживяване...

# 4
  • Мнения: 1 792
момичета ние с мъжа ми миналата годна участвахме и бяхме одобрени.Вечерта беше  в Новотела и всичко беше страхотно.за жалост не стана работата с бебето но ще го запомня като едно страхотно изживяване.и всичко беше много професионално организирано.поздрави на целия екип на радио ВИТОША  bouquet Hug

# 5
  • Мнения: 2 270
Приветствам идеята   Peace

# 6
  • Мнения: 712
Айде, участвалите, кажете как да се запишем  Party Ще е купон! Аз им пуснах мейл, но досега не са ми отговорили...  Sad Ама има време. А представете си как някой ден може да му кажете "А ти, мамино сладко, беше заченато в най-дългата любовна нощ...  Blush"

# 7
  • Мнения: 1 792
идете на страницата на радио Витоша и там можете да се запишете
Успех на всички Hug

# 8
  • Мнения: 660
Аз се записах, ама никъде на намерих подробно обяснение,  какво се случва, ако те одобрят. Мушморок, разясни ни малко, ако обичаш. Организират ти вечеря, имаш запазена стая в хотел?  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 792
Аз се записах, ама никъде на намерих подробно обяснение,  какво се случва, ако те одобрят. Мушморок, разясни ни малко, ако обичаш. Организират ти вечеря, имаш запазена стая в хотел?  Mr. Green
Нас като ни одобриха ни казаха в колко часа да сме в хотела.Бяхме в Новотела в Пловдив.посрещнаха ни и ни настаниха в стая,след малко мина едно момиче и раздаде тестове за бременост и си го правиш и след това те оставят да се трудиш Mr. Greenи имаш включена закуска .вечера няма.ама тръпката си е супер

# 10
  • Мнения: 2 270
Аз пък цяла сутрин тормозя моя мъж да се запишем - той глупавичкия не иска, срам го било . . . Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 712
Моя пък се нави  Sunglasses Ама от радиото не се обаждат - сигурно не сме одобрени  Sad А би било много готино...

# 12
  • Мнения: 660
Хахаа, аз му каза, че сме се регистрирали и той ме погледна  Shocked така!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Той е свикнал, че аз участвам и се регистрирам където видя - игри, томболи или конкурси. Само каза, че всички (кои са тези всички не знам) щели  да знаят, за какво сме там - демек, че ще правим секс!  hahaha hahaha hahaha Много смешно ми стана.
И на мен не са се обадили. Ако стане супер, ако не - здраве!  Hug

# 13
  • Мнения: 1 792
искам да ви кажа че ние не се засякохме с никой от двойките вечерта.и беше много яко защото сутринта когато слезнахме на закуска се оглеждахме и се чудехме кои от двойките са участвали и кои са просто гости на хотела.ама който се озърташе като нас се сетихме че е от тайфата Joyабе много е яко,и когато споделихме на приятелите си всички ги хвана яд че са страдали от предрасъдаци и не са се записали.ама тая година всички са се записали(от тези който искат бебе).
а колкото до обаждането то има срок за записване и можеби тогава ще се обаждат baby_neutralако има други от пловдив които са се записали да ми пишат.нека се знаем -пък може на закуска(в хотела) да се видим (ако ни одобрят)Mr. Green

# 14
  • Мнения: 712
Ние сме за София, ако ни одобрят, де... Ще бъде готино да се засечем  Blush

Общи условия

Активация на акаунт