Kръвно иzследване - коя лаборатория в Пловдив

  • 3 480
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 700
Здравеите,
предстоят ми иzследвания на хормоните ЛХ, ФСХ, Тестостерон, Пролактин и Естроген. Освен това трябва да правя ПКК, време на съсирване и тромбоцити. Знае ли някои къде в Пловдив мога да си ги пусна наведнъж, само с едно вzемане на кръв или трябва да обикалям по раzли4ни лаборатории? Не е от zна4ение дали работят със zдравната каса или не. Предварително хиляди благодарности.   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 1
  • Мнения: 420
Най-свястната лаборатория в Пловдив за мен е немско-българската "Зинвест".
Работят със Здравна каса.
Правила съм си там всички изследвания, които цитираш.
Работят със съвременни консумативи - кръвта я взимат с някакво много интересно безболезнено приспособление.
Цените им са почти на половина от останалите лаборатории, в които съм ходила.

Намират се на улица "Царево"1.
Телефона им е 622-056. 
Това е в Съдийския квартал - минаваш под новия надлез на Сточна гара и малко по-нататък в ляво под една кооперация.
Има табела, която се вижда от пътя. За ориентир срещу тях е салон "Арлет".
 

# 2
  • Мнения: 2 122
"Писанец"- също работят със ЗК, ние от Сз ходим там да си правим изследванията. Намира се до Военна болница- има и сайт- http://www.pisanec.com/

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
"Писанец"- също работят със ЗК..........

 Peace

Да, аз също съм доволна от тази лаборатория!

# 4
  • Мнения: 9 074
И аз съм за Писанец Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 349
И моите всички изследвания са правени в "Писанец". Имат лаборатория и в Тракия, ако на някой му е по удобно.

# 6
  • Мнения: 51
Ако ти е по-удобно, като квартал, "Писанец" имат лаборатория и в ДКЦ "Кючук Париж", ул. Георги Кондолов 43 А. Работят със здравната каса, вземи си направление. На мен ми взимат 2 лева за кръв и урина, но не знам дали и за всичко, което си изброила, цената е същата.
 Успех!
 

# 7
  • Мнения: 9 074
Като сме тръгнали да изброяваме, имат център и в Смирненски, в ДКЦ-то Simple Smile
То всичко това си го пише на сайта.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Аз съм за Хронолаб, имат договор със ЗК, правят тези изследвания, за които пишеш, а специалистите са тези от лабораторията на ВМИ.
Ходила съм и в немско-българската "Зинвест", но определено Хронолаб са доста по-добре от тях и като консумативи, с които работят и като обслужване и като обстановка. Всъщност никак не съм очарована от "Зинвест", по-скоро съм разочарована.

# 9
  • Мнения: 9 074
А къде се намира тази Хронолаб?  Blush

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
 в  жкТракия бл.203 входГ. Блокът е близко до Мебелна къща, един голям нов блок с червени тераси и магазини отдолу. Самата лаборатория е залепена до входа, не е в него. Могат да се проверяват резултатите по интернет. Това им е телефона: 284-142
Мисля, че единствено микробиология не правят, но не съм много сигурна. Имат сайт: www.chronolab.hit.bg

# 11
  • Мнения: 4 700
Много ви благодаря. Страхотни сте.    bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт