отзиви за 22ро.126то и 47мо училище

  • 1 558
  • 5
  •   1
Отговори
На есен дъщеричката ми ще бъде първи клас,интересуват ме отзиви за 22ро у-ще,126то у-ще и 47мо у-ще,защото получавам много различни мнения

# 1
  • София
  • Мнения: 676
Аз имам наблюдения само за 47-мо, ето какви са те, от една друга подобна тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165272.msg3220913#msg3220913

# 2
Благодаря за отговора.но аз чувам сомо лоши неща за това у-ще 47мо.налистава въпрос за това дето се намира в кв. иван вазов.послонна съм дая зазапиша в 126то . въпреки че и за него чувам противоречиви мнения  

# 3
Аз съм бивш възпитаник на 22-ро.По мое време директор беше Емилия Михайлова и училището беше в много добра "форма''.
Началните учителки винаги са ми правили добро впечатление.
Базата е сравнително добра,училището има много спонсори.

# 4
  • Мнения: 639
Моята щерка сега завърши първи клас в 22 СОУ. Доволна съм като цяло от учителките, базата. На училище е от 8.30 до 12.15, после под контрола на учителката отива на стол - 1лв. е купона. След стола е на занималня (държавната, защото има и частна в сградата на училището) - пишат домашни до към 15.00 и после свободни занимания - рисуват, играят, ако е хубаво времето на двора. Най-късен час за взимане е 17.30, след този час детето стои при охраната на входа на училището. Посещава плуване два пъти седмично - басейна е в двора на училището. За него сме платили еднократно 20 лв. като задължително "дарение", но след плуването хапва домашен сандвич, защото стола затваря, а в лавката в повечето случаи са останали само зрънчовци.
Важно е при каква учителка ще е - нашата е г-жа Димана Ралева - младичка, симпатична и много внимателна с децата. Единствения ми проблем с училището е, че ми е доста далеч - живея в Драгалевци и сутрин трудно преодолявам задръстванията за да стигнем навреме. Имат проект "Пътуващи приказки" към програма "Сократ"  - за връщането на децата към книгите, изучават и разиграват приказки, рисуват по тях и щерката е доволна.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз съм за 22 училище.

Общи условия

Активация на акаунт