За неспазването на правилата

  • 1 074
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Много се извинявам за темата,,...нооо нали уж тук е забранено публикуването на мнения в теми  newsm78 Колкото пъти вляза да чета тук и отворя силно интересуваща ме тема,виждам опашка от отговорили майки,което е дразнещо предвид целта на подфорума  Tired Има си други места,на които могат да се изявяват,тук искаме лекарско мнение Peace Wink
Още веднъж съжалявам,ако съм засегнала някого,но това тук се превърна в "майки,бъдещи и настоящи" !
  bouquet

# 1
  • Мнения: 104
Подкрепям .Мисля ,че трябва да се изтриват всички останали мнения освен тези на Др.Слънчева.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Подкрепям!И аз не мога да го разбера това.  newsm78 Може би някои майки просто не могат да се въздържат да покажат колко са компетентни...

# 3
  • Мнения: 6 314
За съжаление колкото и правила да има, както и да са написани, ако няма съвсем техническо ограничение, то те не се четат и не се спазват.
Бях разрешила публикуването на отговори в чужди теми заради темата на Д-р Слънчева D-r NIVEAbaby търси мнение и съдействие

Сега преместих въпросната тема в подфорум Правила, условия и указания (оставила съм "закована" препратка към нея тук) и отново забраних възможността за публикуване на отговори в чужди теми.
Доктор Слънчева има техническата възможност да пише във всички теми, но всеки потребител ще може да публикува отговори само в собствените си теми.

# 4
  • Мнения: 6 314
Само искам да допълня, че заключих по-старите теми, които вече са получили отговори от д-р Слънчева и повдигнах няколко пропуснати.

Изключително показателно е, че за периода, в който са били разрешени публикациите в чужди теми, има много повече пропуснати въпроси.

Предполагам, че всички са наясно, че д-р Слънчева е практикуващ неонатолог с натоварено и напрегнато ежедневие и колкото по-ясни и конкретни са въпросите, колкото по-лесно видими са те, толкова повече и по-подробни отговори ще може да получавате.
Когато една тема е изпълнена с коментари (а понякога и почти лични разговори между потребители), то тя е много по-трудно проследима. И като допълнение - когато се публикуват коментари в дадена тема, то темата дори и да е получила своя отговор от д-р Слънчева, отива на първа страница, измествайки въпроси, които чакат своя отговор и могат да бъдат пропуснати поради пренареждането.

Опитах се малко от малко да подредя темите, така че неполучилите отговор да са на първите 1-2 страници, останалите заключих и както вече писах - отново забраних публикуването на отговори в чужди теми.

Общи условия

Активация на акаунт