Работа вкъщи + ходещо човече = що е то?

  • 496
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401
Здравейте, майчета!

Възможно ли е да се съвместява работата от къщи с гледането на дете над годинка? Работя с цифри и ми е нужно пълно съсредоточение, а с малкия в момента ми се струва сложна галимация, та какво остава като тръгне да щъка напред-назад.  Confused

За да не се впускаме в подробности за баби, ясли и детегледачки, ще кажа, че още не съм взела решение кога да се връщам на работа и кой да се грижи за малкия. Затова ми е дерта - да обмисля всички възможности, така че ползата за детето ми да е максимална. А като нямам опит с по-големи дечица, търся вашето мнение и помощ. Мислите ли, че бих се справила с двете неща едновременно или ще настане всеобща лудница?!  newsm78

# 1
  • Мнения: 7 723
Стига да искаш- можеш да се справиш  Wink
Едновременно с това, обаче трябва де сготвиш, да изпереш, да изчистиш, да изгладиш и т.н-
Не е трудно, жените всичко могат Wink
  bouquet    Честит 8-ми март     bouquet

# 2
  • Мнения: 2 614
Ами мисля, че не е невъзможно, все пак детето се заиграва, спи, а ако имаш и детски клуб наблизо, където ще можеш да го оставиш за 1-2 часа - ще се справиш!  Hug

Честит 8-ми март! Много здраве и любов!

# 3
  • Мнения: 227
 Мисля че ще можеш да се справиш, но ще ти е много трудно. Peace

# 4
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Мисля, че в началото ще ти е трудно, но си струва да опиташ. Така ще изчерпаш една от възможностите.

# 5
  • Мнения: 150
Детето дори и след годинка спи един път сутрин и един път следобяд. Така че би трябвало да можеш поне това време да използваш за работа. Зависи колко ти е работата - дали можеш да я свършиш за няколко часа. Аз в момента работя от къщи и се справям, но бебо е много малък и повечето време спи. Въпреки, че при мен има и батко, който взимам от детската към 15,30-16,00 ч., така че остава само сутринта за работа. Ще тръгна на работа някъде към края на октомври, а дотогава ще бачкам така. Мисля че ще се справиш, но зависи какъв обем ти е работата. Ще ти помогне, ако свикнеш бебо да е по-самостоятелен в игрите - това ще ти осигури още малко време за работа и покъщнина.

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Ако ще получаваш достатъчно, работейки в къщи, вземи си и детегледачка за по няколко часа, докато работиш.

# 7
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Ако ще получаваш достатъчно, работейки в къщи, вземи си и детегледачка за по няколко часа, докато работиш.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт