за мамите от Пловдив 8

  • 13 507
  • 314
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честита нова темичка!  bouquet
 ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!  bouquet

                                             Мили майки, в този час
                                             чуден празник е за вас.
                                             Затова ли вие всички
                                             сте красиви като птички?
                                             Слънчеви усмивки греят
                                             и сърцата нежно пеят...             

Бъдете горди и уверени жени, бъдете смели в своите мечти и не забравяйте че вашето призвание е да правите безкрайно много добрини!

# 1
  • Мнения: 786
След това което прочетох от Мили,просто онемях и мога да кажа само ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Браво Мили! Ти си нашата гордост Peace

# 2
  • Мнения: 335
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ И ОБИЧАНИ МАЙКИ!!!
НА ВСИЧКИ ВИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЛЮБОВ И УВАЖЕНИЕ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА!!!

 newsm51 smile3525

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Благодаря!
И бързам да ви кажа новини.Бях ви писала, че ми се обади една майка която каза че децата от пловдивско училище са решили да направят мартенички и да ги продадат благотворително, като събраните пари ще предоставят на нас. Аз вчера се срещнах с нея, жената се казва Розалина Ангелова, а децата са от СОУ"Цар Симеон Велики".Събраната сума е 90лв. , поздравявам ги за инициативата и им благодаря   bouquet

Също да добавя, че майките искат да дарят и дрешки, за това предлагам да насрочим една акция в края на март, ако искате датата ще е уточним на срещата на 13.03.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
http://kartichki.abv.bg/view.phtml?ID=9880693&PSWD=dfwkwevusrhhng
Картичката е от фондация Дива и е специален поздрав за всички вас.

# 5
  • Мнения: 606
Мили, благодаря ти за страхотните стихчета, просто са великолепни, нямам просто думи.....

Денят ми започна малко кофти, но като влязох във форума, настроението ми е вече на 6. От него лъха толкова доброта, толкова положителна енергия и за сетен път благодаря на БОГ, че Ви познавам./Много ми е трудно да отпусна след всичкото това напрежение от работа, не мога да си доспя и ред др.неща/

Мили, това е страхотно - тези дечица са невероятни, искам да изкажа и моята БЛАГОДАРНОСТ.Просто ми си пълни сърцето. Какво по-хубаво от това да учим децата си на добрата и милосърдие още от малки - та това е в основата на всичко- в основата на целия ни съзнателен живот, това са основите. Дай боже тези хора да се множат и добротата да е навсякъде. "...Раздавай ЛЮБОВ и тя ще ти се върне стократно..."

И накрая да ни е честита новата темичка.
Лек ден и ползотворен WEEKEND от мен!!!!!

# 6
  • Мнения: 335
Благодарим за картичката!!! Винаги е приятно когато знаеш, че те уважават и ценят работата ти. А Норчето както винаги е толкова позитивна и когато пиша след нея просто си глътвам граматиката. Имам чувството, че всичко е казано. Чакам срещата на 13 с нетърпение. Къде ще бъде, че нещо неразбрах?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Чакам срещата на 13 с нетърпение. Къде ще бъде, че нещо неразбрах?
Ами засега има само едно предложение от Вяра, ако до понеделник някой не предложи нещо друго ще го приемем.Иначе часа е 17.30 и аз е чакам с нетърпение, че отдавна не сме се виждали, а и да насрочим някои неща че ми е домъчняло за децата.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, едно напомняне за утре, срещата ще е от 17.30ч., ако няма други предложения ще помоля Вяра още веднъж да обясни къде се намира заведението което тя предложи.Също нека всеки който е подписал договор да го донесе и ако има изработени неща за Великденския базар.

Джони,твоето синче нямаше ли рожден ден тези дни  newsm78, в случай че съм го пропуснала да ти е жив и здрав, много да те радва, а на него му пожелавам весело и безгрижно детство!  bouquet

# 9
  • Мнения: 786
Понеделнишки привет Grinning
Предложението ми беше за "Универс" - това е бившия кореком на бул.България.Намира се до  р-т "Евъргрийн",пощата на кв.Кършияка, църквата Иван Рилски, маг.НЕВА.
Наоколо е още м-н ДЕНИЛ,у-ще П.ЯВоров.Точно на светофара е  - посоката е към Пазарджик.
Ако пак не съм обеснила викайте по-силно Mr. Green

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Джони,твоето синче нямаше ли рожден ден тези дни  newsm78, в случай че съм го пропуснала да ти е жив и здрав, много да те радва, а на него му пожелавам весело и безгрижно детство!  bouquet
Да имаше и вече мина Mr. Green
В събота Алекс навърши 3 год. Празнувахме при Каспър в Тон бонбон - изкарахме чудесно.
Благодаря за пожеланията Laughing

# 11
  • Мнения: 302
Здравейте, момичета!!!
Честит празник на патерици на всички, кой каквото е празнувал  bouquet! Много съм лаконична Mr. Green, но е от сърце Heart Eyes!
И аз утре съм на линия, но честно казано, предпочитам Тон Бонбон, защото си става доста студено след 17.30. Децата може да си играят вътре, а ние или отвън, или в другата зала. Но където и да изберете, аз съм на линия.
Специални поздрави за Вики,тя е "виновницата" децата в А-д да имат гардеробчета, които да НЕ подреждат Laughing.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Гърнета за някой дом трябват ли ви?
имаме нови4ки,готови за употреба,около 10 бр. Crazy

# 13
  • Мнения: 335
днес съм на линия, а където и да е за мен няма значение. домъчняло ми е за всики и ще се радвам да ви видя  Hug
ще обсъждаме ли великденскичт базар? да си призная нищо не съм направила и малко ме е срам Embarassed

# 14
  • Мнения: 786
Мамчета,предвид ужасното време мисля че идеята на мамаТ е по-добра.Или във Вердито,където бяхме миналия път.Решавайте го до 17ч.,че да знам накъде да насоча МПС-то Grinning
До после!

Общи условия

Активация на акаунт