Въпрос за цикъла....

  • 773
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Мами,моля ако някой знае да да ми каже?Цикълът ми идва на 19.Януари и февруари всичко беше на ред,но днес е 08.03 и ми дойде/чаках го на 19.03/?!?!Нормално ли е на 24.02 ми свърши,а на 08.03 пак ми дойде/минали са само 12 дни/?Някой може ли да ми каже какво става,нормално ли е това? Thinking

# 1
  • Мнения: 806
Здравей,
като прочетох си помислих да не би да е т.нар. цветна или розова овулация, но незнам какво е течението.
Нека и др.момичета да си кажат мнението,защото може и аз да греша newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 2 521
 malinka84,пиеш ли някакви лекарства, пила ли си постинор, имала ли си стресови ситуации?

# 3
  • Мнения: 852
Не,скоро не съм пила никакви лекарства нито постинор,не съм имала и стресови ситуаций/леко напрежение в работата може би само/.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 897
Консултирай се  с лекар

# 5
  • Мнения: 2 825
Кървене на 12-ти ден от цикъла не е нормално, задължително се консултирай с лекар.
Обилно ли е кървенето ? Като цикъл или зацапване?

# 6
  • Мнения: 852
Точно като цикъл си е,първите два дни по обилно течение/както всеки друг цикъл/,кърваво червено с леки болки в корема.Мисля да ида на лекар когато ми свърши,но до тогава ми е притеснено! Sick

# 7
  • Мнения: 3 988
Кървене на 12-ти ден от цикъла не е нормално, задължително се консултирай с лекар.
...

И аз мисля, че не е нормално и че посещение при лекар е задължително. Колкото по-скоро, толкова по-добре.
Успех и дано всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт