Виждали ли сте някъде електронно СУДОКУ?

  • 1 360
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Ами това ми е въпросът - майка ми и свекърва ми са фенове на судоку-то и понеже не мега да им измисля нищо друго, а преди време гледах, че имаше в Метро, в Кауфланд и къде ли още не решех да потърся - дааа, ама не...няма Sad Виждали ли сте някъде? Помогнете ми, моля Grinning

# 1
  • Мнения: 2 723
електронно судоку аз купих интернетски магазин, ама сега явно го няма, защото пуснах търсачката и нищо не намерих. По Коледа имаше и в Техномаркет или Технополис.
Не че ти помогнах много, ама поне имах желание Embarassed

# 2
  • Мнения: 8 917
електронно судоку аз купих интернетски магазин, ама сега явно го няма, защото пуснах търсачката и нищо не намерих. По Коледа имаше и в Техномаркет или Технополис.
Не че ти помогнах много, ама поне имах желание Embarassed
Благодаря ти Hug Ще потърся и ако не намеря ще измисля нещо, а него мога да го купя по всяко време като се появи, но все пак бе добре да е днес Peace

# 3
  • Мнения: 2 723
Но тия в техномаркет и технополис бяха тъпи. Това, което купих на мама за КОледа беше около 60 лв с 1 000 000 задачки разпределени в нива. Така или иначе нямаш време да го получиш по интернет, защото отнема време  Thinking Офиса обаче беше в студ град.
Ха, намерих гаранцията
ето :
Студ град.
ул. Проф. Кирил Попов 51
9621234
www.pulsator.com

Дано този път съм ти била от помощ  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 489
Писах и в Клюкарника. Виж в Пикадили.

# 5
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви Hug

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
ами ние имаме ама ни го изпратиха от гърция,струваше 28евро,но така и не се научих да го редя и си стои в шкафа.по темата май в метро съм виждала newsm78

# 7
  • Мнения: 10 982
Около Коледа си купих такова от Германос, за 20 и няколко лв.

# 8
  • Мнения: 8 917
Около Коледа си купих такова от Германос, за 20 и няколко лв.
Моля те, кажи ми от кой Германос?Благодаря  bouquet

# 9
  • Мнения: 243
Мисля , че съм мяркала и в Кауфланд. newsm78

# 10
  • Мнения: 8 917
Мисля , че съм мяркала и в Кауфланд. newsm78
Ходихме и там - сега няма. Преди имаше наистинал Sad

# 11
  • Мнения: 10 982
Около Коледа си купих такова от Германос, за 20 и няколко лв.
Моля те, кажи ми от кой Германос?Благодаря  bouquet

В Габрово, на главната улица. Бяха поръчали 6-7 бройки и едва се вредих ooooh!
Но да цъкаш на него е малко изнервящо и бавно, понеже очите ти се изморяват. На хартия е по-лесно.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 145
При полетите на Alitalia го продават на борда, много е хубаво, беше около 29 евро. Ако някоя мама пътува може да ти го купи. Има и опция да си въвеждаш схема от списание и т.н., естествено и различни нива (мисля, че са 9), както и да си запазваш игри.

Общи условия

Активация на акаунт