VIP АГ варна

  • 93 833
  • 803
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Някой раждал ли е секцио на 7мия етаж в АГ Варна.Смятам да раждам там и искам да чуя няколко мнения по въпроса,има ли доволни или недоволн момичета?С какви впечатления останахте и колко струваше?

# 1
  • Мнения: 950
Аз раждах там, бях секцио. Като цяло съм доволна. Условията са добри. Има климатик, което е много важно особено през зимата, когато е студено. Имам една позната, която роди в края на октомври и едната вечер понеже парното не било пуснато, децата ревали цяла вечер от студ. Иначе една част от акушерките на ВИП-а не са много отзивчиви, като ги попиташ нещо и набързо ти отговарят без обяснения, но да не ти пука, все пак ще си там за малко. Секциото ми излезе 700лв, но ако се наложи да стоиш повече, за всеки ден се заплаща допълнително. Например аз бях още половин ден и платих 50лв. Нормалното раждане беше 420лв.
Пожелавам ти леко раждане!

# 2
  • Мнения: 812
На теб кой ти направи секциото?Колко време лежа там?

# 3
  • Мнения: 59
Здравей аз също раждах там секцио преди 2 години,при доктор Мичев.Доволна съм-самостоятелна стая,телевизор,климатик,по всяко време ти идват на свиждане.Всъщност може предварително да разгледаш обстановката.Приеха ме един ден преди операцията за изследвания и ме изписаха на 6тия ден от раждането.

# 4
аз също раждях на ВИП етяжа в АГ-то във Варна през юли. Платих 770 лв за секцио по тогава съществуващия ценоразпис +още 50лв защото се наложи да ме изпишат не на 6-тия ден а на 7-мия. Условията са добри; чистят постоянно. За храната ако си секцио като мен няма нужда да ти обяснявам защото 5 дена ще я караш на бульон и кис. мляко и чак на 5-тия преди да те изписват ще ти донесат нещо нормално за ядене  (преди това не може). Хубавото е че си сама и който и за колкото дълго иска може да идва да те вижда. От персонала недей да очакваш много.За 7 дневен престой така и един ден не ги видях да са на разположение.Вечно бързат уж имат много работа и те притупват а ако ти е за първи път като мен ти се иска да ти обяснят някой работи. Това е. Успех!!!  Peace

# 5
  • Мнения: 676
Здравей,аз също раждах на 7-ия етаж,но нормално и съм много доволна за разлика от другите преди мене от отношението и на акушерките.

# 6
  • Мнения: 173
rvatova, а при кой лекар ражда там? Препоръчват ми д-р Танев, който е завеждащ VIP отделението, но казват, че е специалист в секциото и има практика да предизвиква по-рано раждането. Иска ми се да родя нормално и когато му дойде времето, ако даде Господ, разбира се... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 950
На теб кой ти направи секциото?Колко време лежа там?
Д-р Георгиев. От самата операция съм доволна, нямам никакви оплаквания. При секцио се лежи 7 дена, но аз стоях още половин заради бебето - имаше обрив и искаха да я наблюдават.

# 8
  • Мнения: 812
Аз се глася  д-р Александров да ми направи секциото

# 9
  • Мнения: 164
Здравейте! На мен ми препоръчаха д-р Танев. И мисля той да ми прави секциото. Разрових доста из форума и за много от докторите там прочетох само хубави неща. Особено за Танев,Георгиев и Мичев. За Танев наистина ми казаха ина мен,че практикува повече операции.   
Моя термин е за 19 април, секциото дай боже ще е седмица по-рано.Ще пиша тогава и моите впечетления.

# 10
  • Varna
  • Мнения: 603
Здравейте!Аз раждах нормално при д-р Танев и съм много доволна от него като специалист и човек.От част от акушерките също останах  доволна!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз също раждах при д-р Танев нормално,излишно е да казвам,че съм много доволна.Никоя от акушерките не ми е направила лошо впечатление.

# 12
  • Мнения: 1 290
Аз се глася  д-р Александров да ми направи секциото

по-добър избор и да искаш - не можеш да направиш! (мое мнение Wink )

Невероятен професионалист и Човек!
Поздравявам те избора!

Леко раждане!
Моя син също първо бе поет от ръцете на Кателия Александров, но при нормално раждане!

Имам само прекрасни спомени от престоя си и раждането на VIP етажа в АГ

# 13
  • Мнения: 327
Родих секцио там при Георгиев.Като цяло съм доволна от отношението,но не и от определени акушерки от 3 етаж-детско отделение/пропуснаха полагаема добавка на беба #2gunfireи при донасянето й на 4 ден при мен акушерката я хвърли като вързоп в легълцето newsm11/!?
Никога няма да забравя това антихуманно отношение!

# 14
  • Мнения: 796
Аз също мисля да раждам при д-р Танев и искам да попитам майчетата,които са раждали при него нормално дали им е слагал обезболяващи и какви и при тях ли е бил през цялото раждане. И дали им е предизвикал раждането,или като е дошъл момента  му се обаждате.Ще съм ви благодарна ако ми отговорите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт