детска кухня

  • 627
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
момичета, как стои въпроса с детската кухня. не знам нищо. кога да го запиша, как да го запиша, въобще всяка информация ще ми е полезна

# 1
  • София
  • Мнения: 44 028
след 10 месец са, има и млечни по-рано, но особено като кърмиш по-добре да прескичите.иска се бележка от педито, че няма разни там алергии и тн и в различните кухни искат различен брой бурканчета и капачки - от тези на винт, като старите от пюренца, 190 мл.има и кухни, който онлайн може да поръчваш, частни но са доста по-скъпи. държавната е 20 лв на месец.
имай предвид че в някои доста се чака така че провери как е при вас, ако трябва да подадеш молба по-рано.... иначе аз от нашата съм доволна - разнообразно и вкусно е....

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Зависи от кой град си Peace!Аз,вчера отидох в кухнята поръчах си пет купона втора група и днес детето се храни от кухнята.Бележки никой не ни иска/става въпрос за В.Търново/.

# 3
  • Мнения: 256
Както казва siska79 зависи от кой град си.Тук при нас искат акта му за раждане и попълваме 1бележка с имената и данни. Но това става само в сряда също и в сряда се продават и купоните купуваш си до другата сряда не по малко от 5 за да могат да ти стигнат. Аз съм много доволна менюто е разнообразно Peace

# 4
  • Мнения: 32
благодаря ви много момичета аз съм от варна и ако някой от тук прочете това моля да ми пише как стои въпроса тук(владиславово). също и за млечна кухня щом има такава.

# 5
  • Мнения: 32
аз съм от варна и търся добър педиатър в поликлиниката във владиславово. помогнете ано можете
 

# 6
  • Мнения: 2 381
благодаря ви много момичета аз съм от варна и ако някой от тук прочете това моля да ми пише как стои въпроса тук(владиславово). също и за млечна кухня щом има такава.
Аз знам за 2 кухни-едната е в ДКЦ-то, другата е до 5-ти супер.За тази втората записването е всяка сряда за следващата седмица.Необходимо е да носиш 3 стъклени бурканчета.
Вие колко сте големи?
Аз сега записах дъщеря ми-на 1г.2м.

# 7
  • Мнения: 32
моето мъниче е само на 2м. и половина, но разбрах, че нямало места и по-рано трябва да се ориентира6. daisy st знаеш ли за млечната кухня? знаеш ли добър педиатър в поликлиниката

# 8
  • Мнения: 2 381
eva_dj, за пръв път чувам, че няма места.Аз не съм чакала и веднага ми дадоха купони.Имате много време докато запишеш бебчето на кухня.
До 6 месец се препоръчва бебето да приема само кърма, после захранваш.А кухнята-след това.
Педиатър от поликлиниката не мога да ти препоръчам.Само НЕ ходете при д-р Ранкова.
Ако нещо друго те интересува, пиши ми на лични Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 224
Eva_dj  нашата педиатърка е д-р Силвия Балтиева - 128каб. в ДКЦ-то.
Много съм доволна от нея, защото е хомеопат и не бърза да изписва антибиотик ако детенцето е болничко. Отговаря изчерпателно на въпроси.
Успех при търсене на педиатър

Общи условия

Активация на акаунт