Отслабване с Компютърна диагностика на храните

  • 1 517
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 339
Случайно попаднах на  сайта на Студо Релакс и прочетох за процедурата Отслабване чрез компютърна диагностика на храните ->http://www.studio-relax.info/procedure.html
Тук има и статия, която е от списание Ева -> http://www.studio-relax.info/article.html#eva
Звъннах във въпросното студио и попитах какво представлява услугата. Казаха ми, че нещо с акопонктура (не знам дали така се пише) е свързано. Процедурата продължава 1 час. Чрез теста разбират толерантността към храните която имате и ти дават списък с храни, които просто изключвате от менюто си за да отслабнете. Може да се направи 1 път, а ако искате да продължите с ефекта до 3 пъти в годината са напълно достатъчни. Цената на услугата е 80 лв.
Таааа чудя се има ли дами, които са ходили в това студио или в някое друго и са правили въпросната процедура? Заслужава ли си или не ?
Благодаря ви предварително за отговорите, които (надявам се) получа   bouquet

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 20:36 от sisin4e

# 1
  • Мнения: 1 339
Подбут

# 2
  • Мнения: 4 161
Не съм ходила,а и не бих дала 80лв. за това чудо. Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 900
Запис  Hug Laughing

# 4
  • Мнения: 1 455
Не съм ходила и не вярвам на тази диагностика, но миналата година струваше 40 лв  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 7 765
В списание Ева, до колкото си спомням, че не ми се търси броя, пишеше, че теста струва 50 лв, бил нещо като кръвния тест Нютрон.

Също така, теста важи само за няколко месеца. След това нещо там си се променяше в организма и тои вече има нужда от други храни.

# 6
  • Мнения: 4 053
да,теста е 50 лв и е кръвен,и определено не си заслужава,
казват кои храни не можеш да ядеш и кой можеш,
аз почти нищо не мога да ям,
бяхме с моя приятелка и може да се каже ,че тя стриктно спазваше указанията със забранени храни за нея и хич,ама хич не отслабна  Naughty
така, че сами си правете изводите дали си заслужава да се дават тези пари  Wink

# 7
  • Мнения: 1 339
да,теста е 50 лв и е кръвен,и определено не си заслужава,
казват кои храни не можеш да ядеш и кой можеш,
аз почти нищо не мога да ям,
бяхме с моя приятелка и може да се каже ,че тя стриктно спазваше указанията със забранени храни за нея и хич,ама хич не отслабна  Naughty
така, че сами си правете изводите дали си заслужава да се дават тези пари  Wink
дали говорим за един и същи тест? на мен от студиото ми казаха, че не се взима кръв  newsm78

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Без пари ще ти кажа кои храни да не ядеш. Гарантирам, че ще отслабнеш. Wink

# 9
  • Мнения: 4 053
дали говорим за един и същи тест? на мен от студиото ми казаха, че не се взима кръв  newsm7

ми,де да знам  newsm78

Без пари ще ти кажа кои храни да не ядеш. Гарантирам, че ще отслабнеш. Wink


 smile3534 така е,луди хора(тея дето си дават парите)

# 10
  • София
  • Мнения: 7 765
да,теста е 50 лв и е кръвен,и определено не си заслужава,
казват кои храни не можеш да ядеш и кой можеш,
аз почти нищо не мога да ям,
бяхме с моя приятелка и може да се каже ,че тя стриктно спазваше указанията със забранени храни за нея и хич,ама хич не отслабна  Naughty
така, че сами си правете изводите дали си заслужава да се дават тези пари  Wink
дали говорим за един и същи тест? на мен от студиото ми казаха, че не се взима кръв  newsm78

И аз мисля, че пишеше, че не се взима кръв, а някаква машинка ти допират до нокът и така определят.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт